2703
2553
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 468890 بازدید | 4573 پست
سلام به همگی
آفتاب نازنین خیلی ممنون از لطفتت فعلا ما شروع به ساخت فلش کارت برای کلماتی که نازنین یاد گرفته کردیم
آلیس جووووووووووووووووونم عجب عکسایی گذاشتی جیگر هر دو تا شووون روووووووو میبوسمشون خدا حفظشون کنه
ترگل ورگلی گل تو رو خداااااااااااااااااااااااا فارسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ترگل جان منم با آی پد میام و فارسی می نویسم.ببر پایتخت .منم همون جا دادم و برام فارسی ریختند تو آی پدم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2720
ممنون لیزلیزو جون از توضیحات خوب و کاملت.

معلم های این مدرسه فرانسوی هستند یا تحصیلات شون رو اونجا گذروندند؟!

راستی من اصلا نگفتم چشم و هم چشمی وجود نداره.اتفاقا گفتم چشم و هم چشمی متاسفانه تو تمام جامعه ی ما هست.متاسفانه جزو فرهنگ غلط خیلی از ایرانی ها شده!(ولی نه همه)
منتها به خاطر شرایط خاص بعضی از مدارس فقط مال اونا به چشم میاد.

حالا خوشحالم که تو یه همچین مدارسی که اکثرا وضع مالی خوبی دارند چشم و هم چشمی کمتر به چشم می خوره!
ولی فکر نکنم اصلا وجود نداشته باشه.

تو تاپیک قبلی (کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟)یه سری افراد می گفتند که این طور مدارس غیر انتفاعی جای بچه های مرفه و بی درد و غم هست که انقدر که همه چی داشتند هیچی خوشحال شون نمی کنه و بچه ها انقدر پول دارند که انگیزه ای برای درس خوندن ندارند و خیلی نظرات متفاوت داشتند.
که از نظر من این طور نیست.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
لیزلیزو جون میشه آدرس سایت دبستان آفتاب آذرین رو بذاری.

شهریه ی ثبت نام چقدره؟

از میان پایه هم ثبت نام می کنند یا فقط از پیش دبستانی خودشون؟
Lizlizo jon mishe adrese sayt o begod vainke dokhtareton pishe 2hast doroste age pishe 1bashe saledige nemitone bere aval
Dazemn lotf mikonid hazine saat shoro va etmame madrese
Pishe 1daran
Azmone vorodi dare va agar dare mishe begid che soalati porsidan
Manham faghat mitarsam targol polaki fekr kone va natone az madrese be nahve ahsant estefade kone
Manzoram ineke barash dashtan e mashine model bala ya faghat az yejaye bekhosos kharid kardan ya injor chizhahast dost daram dokhtaram shad bashe
Man ham mikhastam dokhtaramo mahdavi sabtenam konam ba tarifhaye digaran kami do del shodam

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست

آرزویم این است

آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست .....
2714
Lizlizo jon mishe adrese sayt o begod vainke dokhtareton pishe 2hast doroste age pishe 1bashe saledige nemitone bere aval
Dazemn lotf mikonid hazine saat shoro va etmame madrese
Alise aziz shayad bavareton nashe ama yeki az dagh daghe haye man sabtename dokhtaram shode
Tapike kasi hast dabestane kherad bere ra 3bar khondam bavar konid to safheye 8ya9 daghigh yadam nist ama shoma neveshte bodid koli gerye kardid az etefaghi ke oftade baraye enterneteton bavar mikonid dafeye ava koli gerye kardam ke chera hamchin etefaghi baraye shoma oftade
Bekhatere hamin mozo donbale madrese khob baraye dokhtaram hastam ta pashimon nasham

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست

آرزویم این است

آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست .....
لیزلیزو جون خیلی ممنون از توضیحات کاملت.
باقی سئوالاتم را دوستان پرسیدند. فقط اینکه آیا سطح زبان انگلیسی مثل زبان فرانسه است؟
من به تازگی با یک خانمی آشنا شدم که نوه اش را از خرد برده اند به آفتاب آذرین چون تو خرد اصلا خوشحال نبوده و دچار استرس شده بود. (قابل توجه آلیس عزیز از پیش 2 خرد رفته کلاس اول.) ولی خب تواناییهای بچه ها هم متفاوت است شاید یک بچه دیگر خیلی خوب از پس خرد بر بیاد. البته این بچه مهد ستارگان می رفته.
راستی میشه بگید دخترتون چه مهدی می رفته؟ چون من فعلا بشدت دنبال مهدم:)
حالا مشکل اساسی من اینجاست که از جاهایی که مجتمع هستند خوشم میاد چون در هر مقطع دغدغه مدرسه ندارم:) مثل مهدوی سوده راه رشد(البته راه رشد گویی امسال قراره یک شعبه در زعفرانیه بزنه و کادر اصلی میره اونجا)
آیا منان هم بصورت مجتمع هست من تو پارک با چند تا مامان آشنا شدم که بچه هایشان منان میرفتند و خیلی راضی بودند.
میشه هر کدام از شما مامانهای نازنین اگر آشنایی داره که بچه اش میره مهد تیام در شهرک غرب یک پرس و جویی بکنید. میدونم که آموزش انگلیسیشون خوبه ولی بیشتر تاکیدم روی مسائل تربیتی اجتماعی نوع برخورد مربیها و.... آلیس جون بنظرم شما هم برو فعلا تیام برای پسرت رزرو کن ضرر نداره. چون من یکبار رفتم دم تیام برای پرس و جو همه تقریبا راضی بودند. ولی بشخصه به جزییات بیشتی احتیاج دارم برای تایید این مهد.
2706