2737
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469712 بازدید | 4574 پست
از توضیحاتتون در مورد آموزشگاه پارس خیلی ممنونم خیالم را راحت کردید حد اقل در آینده ای نه چندان دور دیگه نباید دنبال آموزشگاه موسیقی بگردم چون مسیرش هم برام خوبه.
میترا جون از توضیحات جامعتان بی نهایت سپاسگزارم چون میدونم که با دو تا بچه خیلی گرفتارید.
فقط یک سئوال برام پیش آمده منظورتان از بادبادک موسسه زبانه یا همون هنرکده بادبادک. چون هنرکده بادبادک را میشناسم و شنیدم زبانشان قوی نیست.
مورد دیگه این است آیا در موسسه ای مثل آوند شانس قبولی بچه ها در آزمون مدارس خوب آیا مثل مثلا ستارگان و سرخابی و ....
است؟ ببخشید که ازتون سئوال زیاد میپرسم چون میدونم که اطلاعاتتان در این موارد خیلی زیاد است. باز هم ممنون.
سلام مامانای گل خسته نباشید
آفتاب عزیزم از راه کارتون برای ناخن جویدن ممنونم . باید لاک را از داروخانه تهیه کنم دیگه؟
آفتاب جون من از سیستم زبان مدرسه اصلا راضی نیستم دخترتون کجا میره؟ میشه بیشتر از نوع آموزششون و فلش کارتهایی که درست میکنین برام بگین تا خودم در خونه کار کنم ممنون
آلیس عزیز و سایر دوستان مهربان روی گلتون رو میبوسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نازگل عزیز

نیلگون مدرسه آیین روشن میره.

زبانشون از روی جزوه ای که خودشون تهییه کردن آموزش داده میشه.ماه مهر فقط آموزش کلمه داشتن.ball.car.cat.....

لغات آسون که اکثر بچه ها بلد بودن.ولی این لغات با فلش کارت آموزش داده میشد.یکه زیر هر کدوم از شکلها نوشته انگلیسی اون بود.که بچه ها باظاهر کلمه آشنا بشن.مثلا الان نیلگون نوشته red, blue رو میتونه بخونه.بدون اینکه حروفش و بشناشه.

اینا یه دفتر نقاشی دارن که مربوط به کلاس زبانشونه هر لغتی رو که آموزش میدن بچه ها شکلش و تو دفتر نقاشی میکشن.آخر هفته دفتر و میارن خونه تا فلش کارتش آماده بشه.و تو آلبوم قرار بگیره.هر بچه برا خودش آلبوم داره با فلش کارت که روش شکل و نوشته کلمه هستش.

از اول آبان آموزش حروف و اعداد و شروع کردن.همزمان با فارسی.

A..a
ant is black
ant is an insect

B..a
bax is brown
i put my toys in the box

آموزششون هم اینجوریه.یک صفحه A,a مینویسن بعد چندین لغت که با Aشروع میشه رو با رنگش و کاربردش توضیح میده

تا اینجاش که به نظرم جالب بوده.نتیجه قطعیش آخر سال معلوم میشه.

در ضمن بسیار حساسن روی خط بچه ها.امروز برام نامه دادن که با نیلگون صحبت کنین با دقت بنویسه و تمرکزش روی نوشتن کمه.خیلی تعجب کردم چون نیلگون حروف A B C D رو خیلی بد نمینویسه.فکر کنم دارن سختگیری میکنن تا در دراز مدت مشکلی پیش نیاد و خوش خط بنویسن.هم ناراحت شدم هم خوشحال.این نشون میده که انگلیسی براشون به اندازه فارسی مهمه.

امیدوارم توضیحاتم بدردتون بخوره
2731
سلام دوستای عزیزم....

musque جون خواهش میکنم عزیزم.منظورم هنرکده بادبادک بود.با تحقیقاتی که من انجام دادم بچه های آوند (اتمک سابق)به راحتی در آزمون مدارس خوب قبول میشن چون همونطور که قبلا گفتم آموزشهاشون همه با تجربه کردن همراه هست و عمیقا تو ذهن می مونه
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2738
بچه ها بیاین عکس های جدید

http://upload.ninifa.com/images/9gf366nnpgbdru4jpjn.jpg

این عکس 3 هفته پیش تقریبا.

http://upload.ninifa.com/images/ayvdp28victvkpsmjql.jpg

اینم همین طور.

http://upload.ninifa.com/images/nxply0wxvg6flkpi2qm.jpg
این چند روز پیش.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
وای آلیس جون خیلی خوشکل و نازن بچه هات
پسرت خیلی کوچولو موچولو هستش ،چند وقتشه ؟
خدا حفظشون کنه و عاقبت بخیر انشالله

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

ممنون سیلویا جون لطف داری عزیزم.

رادین هفته ی دیگه ٧ ماهش تموم میشه میره تو ٨.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام به همگی

عزییییییییییییزم چه ماه شدن این جوجه ها.خدا حفظشون کنه.میبوسمشون

سیلویا جان فعلا که مشکلی نداشتن.البته این سیستم آموزششون سالهاست که انجام میشه.مطمئنا نتیجه مثبت گرفتن که دارن ادامه میدن.بازم تا یکم پیش نرن نمیتونم قطعی بگم مشکل داشته یا نه.نیلگون که راضیه و اعتراضی نمیکنه.امیدوارم همه بچه ها تو تمام مراحل موفق باشن.
ممنون آفتاب جون .لطف داری.
نیلگون با مدرسه کنار اومده دیگه؟دوست داره؟
2706