2726
سلام
من الان تو هفته 38 هستم (37 هفته و 5روز) همش منتظر دنیا اومدن پسرم هستم. اونایی که زایمان طبیعی داشتن میشه بگید تو چه هفته ای نی نیتون دنیا اومد و یه سوال دیگه اینکه پسر یا دختر زمان تولدش فرق داره. در ضمن من دوس دارم نی نی مو طبیعی دنیا بیارم برام دعا کنید. ممنون
موفق باشی. من هم یادمه تو هفته های آخر خیلی خسته شده بودم و خیلی عجله داشتم.
من 39 هفته و 2 روز زایمان کردم. فکر نمیکنم پسر و دختر فرقی داشته باشه آنچنان...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا تا 40 هم وقت هست. تازه یکی از دوستای نی نی سایتیم تا 40 هفته و 5 روز هم صبر کرده و بعد دردش گرفته!

البته این 40 از پریودی حساب میشه ها.

پیاده روی داری؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
بچه تو لگن هست؟ در چه حالی؟ من 13 به در یه پیاده روی حسابی رفتم و فرداش کیسه آبم پاره شد. اینقده هیجان داشت بعد از اون همه انتظاررررررررررر
چطور میتونی سر کار بری؟ خیلی سخته:(
شیوا جان نمیدونم وضعیتش چطوریه. سونو مه قبلا رفتم گفت بچه چرخیده جدیدا دیگه سونو نرفتم دکترم گفت لازم نیست برامعاینه هم گفته فردا پس فردا برم پیشش.
یعنی اگه پیاده روی کنم زایمانم زودتر اتفاق می افته؟
خوب بچه زودتر میاد پایین و زایمان هم بهتر میشه. حالا این همه عجله نکن. بذار خوب برسه و خودش تصمیم بگیره بیاد
2706