2410
2553
عنوان

شیاف پروژسترون ..تو رو خدا کمک.........

113715 بازدید | 44 پست
من الان هفته 9 بارداری هستم ، 1 ماه پیش به مدت 5 روز ،روزی 1 بند انگشت لکه بینی داشتم که دکتر شیاف برام تجویز کرد... که هم خارجیشو گرفتم و هم ایرانی ..که خارجیش تموم شد و دارم ایرانی را استفاده می کنم ....

من فقط 5 روز لکه بینی داشتم ،، و به مقدار کم ..... ولی هنوز دکتر داره میگه شیاف استفاده کنه بصورت مقعدی ...

من مدام حالت تهوع و سرگیجه دارم و حال مساعدی اصلا ندارم ...

یکی از دوستام امشب بهم گفت این شیافها عوارض داره و علت تهوع و سر گیجت همین شیافها میتونه باشه که تشدیدش کرده ((چون اصلا نمیتونم کار عادی انجام بدم و مادرم همه کارهامو می کنه ............و همش دراز کش هستم ))

من الان تو نت سرچ کردم که در بارداری هم مقدار زیادش خطر داره برای جنین .......

من خیلی ترسیدم ،،،خواهش می کنم اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بگه ...((اینو میدونم دکتر داده و خود دکتر حواسش هست و نگران نباشم )) ولی من از کسایی که تجربه داشتن و استفاده کردن و یا بطور علمی چیزی می دونن خواهش می کنم راهنماییم کننن .......

من سونوی آخرم که انجام دادم خدا رو شکر مشکلی نداشتم ،،من اصلا خونریزی هم نداشتم ،،فقط لکه بینی اندازه بند انگشت در روز ،،داشتم که 5 روز اینجوری بودم ....
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
والله من نمیدونم سارا جلن. دکتر برای من پونزده تا نوشته بود من ده تا استقاده کردم .اما فکر میکنم تو ماههتی بالتتر خوب نباشه مطمین نیستما. ولی الان بذار. منم سرگیجه اینا نداشتم.
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم از شیاف استفاده می کنم ولی علایم شما رو ندارم و از طریق واژن میزارم .با اینکه گاهی لکه بینیم قطع میشه بازم استفاده میکنم چون دکترم گفت قطع شد قطع نکنی یه وقت.

بهتره بری به دکترت بگی شاید شیافت رو عوض کنه شاید بهش حساسیت داری
سارا جان من از اول بارداری استفاده کردم تا اخرش و من هم هیچ حالت تهوعی نداشتم من از طریق مقعد استفاده کردم و هم واژن فکر نمی کنم ضرر داشته باشه من همش تو استراحت مطلق مطلق بودم
2714
من اصلا لکه بینی ندارم ولی دکتر بهم اول 14 تا شیاف داد و بعدش 10 تا دیگه داده که روز در میون و 2 روز در میون استفاده کنم تا کم کم مصرفش رو قطع کنم...دکتر من بهم گفت که واسه قلب بچه خوبه و جایی هم شنیدم که جلوی سقط رو میگیره...من از وقتی استفاده میکنم ببخشید یه مقدار حالت اسهال دارم...در ضمن حالت تهوع ربطی به شیاف نداره مال هورمونهای بارداریه
من تا حالا فکر کنم یه 40 یا 50 تایی شیاف استفاده کردم. اصلا نگران نباش. ولی سعی کن خارجی اونو بگیری. من که لک بینی داشتم روزی دو تا استفاده می کردم. بعدش شبی یکی. مقعدی استفاده می کنم. الان هفته 32 هستم و دکترم گفته هفته ای دو تا بزار. هر وقت هم احساس کردی رحمت سفت شده ایزوکسوپرین بخور واسه جلوگیری از ازیمان زودرس.
Lilypie Second Birthday tickers
منم از هفته 5 بارداری استفاده کردم با اینکه لکه بینی نداشتم و فقط یه سقط داشتم و الانم که هفته 16 هستم دارم استفاده میکنم یه 10 روی درست استفاده نکردم و رفتم سونو نینیم اومده بود پایین که دکتر گفت حتما استفاده کن منم ترسیدم و هر شب میزارم فکر کنم تا اخرم باید بزارم
سلام
من از دیروز شیاف استفاده کردم به خاطر لکه بینی , تا دیروز حالت تهوع نداشتم , اما از موقعی که شیاف استفاده میکنم حالت تهوع پیدا کردم, ممکنه مال شیاف باشه؟ هفته 6 هستم
2706