2726
این به خاطر دوستان گلم مخصوصا نسترن جون درست کردم که با هم در مورد غذاهای نی نی هامون صحبت کنیم و تبادل اطلاعات کنیم
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه عالییییییییییییییییییییییی

خیلی این تاپیکو لازم داشتم

مخصوصا اینکه تاپیک snoopyهست

چون خیلی قبولت دارم

بچه منو از شیر خشکی شدن نجات دادی

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
حسنا اضافی ها رو پاک کن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
وای خیلی خوب ولازم بود ممنون
دختر من بهمن 89 است
لطفا کامل بگید در طول روز چی و چقدر غذا و چه میزان شیر میدین لطفا اگر این کار را بکنید بهتره

حتما میزان غذا ویا شیر را بگید خواهشا
تو رو خدا از صفر شروع کن

من هیچی نمیدونم

7-8 مهر میخوام تازه شروع کنم
هیچی شیرم کم بود داشتم دخترمو شیر خشکی میکردم که مرضیه ( اسنوپی ) به راه راست هدایتم کرد. یادم داد چجوری شیرمو زیادتر کنم تنبلی نکنم برای خودم غذاهای مفوی درست کنم
خودمم یه مدت باران شیشه شیر میخواست و سینه نمیگرفت خیلی مبارزه کردم باهاش

الان کاملا وابسته اس به سینه
وایییییییییییییییییییییییییی
دختر من 7 فروردین 90 هست. حریره بادام بخاطر دونه های بادام نم یخوره نمیدوتن چرا؟
چکار کنم.شیره بادام چه جور درست کنم که تمام ویتامین های بادام بتونم بهش بدم. چیزای الکی می خوره. دو روز چیزی نخورد مجبورشد برم از این غذاهای آماده واسش بخرم . پوره میوه. خوردولی دلم نمیاد بهش بدم چون بالاخره غذای آماده است. سوپ هنوز براش درست نکردم نمی دونم بخوره یا نه.
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی
دختر من با د 64 و وزن 6 کیلو هنوز 6 ماه کال نشده بود ولی دو هفته پیش وزنش کردم توو مطب دکترش.
حالا شماها منو راهنمایی کنید خیلی خیلی به این مطالب نیاز دارم. برای شیر خودم لیدی میل می خور که مقوی بشه البته نه اونجوری که خودش گفته توو یه لیوان متوسط فقط 4 قاشقش می ریزم چوون اگه 10 قاشق بریزم اسهال می گیره
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی
2706