2703
2553
عنوان

نظر بدید واسه مهمانی چی درست کنم؟

6547 بازدید | 7 پست
سلام
فردا مادر شوهر و خواهر شوهرم از یه شهر دیگه واسه 5 روز میان خونمون من وقتی اینا میخوان بیان خیلی استرس میگیرم و نمی دونم غذا چی بپزم و همیشه فکر میکنم غذا هام خراب میشن خلاصه همش تو فکر ناهار و شام هستم و اصلا بهم خوش نمیگذره.
ازتون میخوام کمکم کنید بگید واسه ناهار و شام چی بپزم مرسی از شما دوستان گل بوسسسسسس
سلام مهتاب جان منم استرس میگیرم ولی مهمانی دادنو متاسفنه خیلی دوست دارم واسه همین برنامه ریزی میکنم
تو هم با نظر شوشوت یه برنامه غذایی ردیف که مثلا پنجشنبه ناهار قرمه سبزی شام کتلت (یا هر چی خودت میدونی)
بستگی به خانواده شوهرت داره کم غذان، با هاشون رودرواسی داری، یا ...
ولی یه برنامه درست کن و مطوئن باش استرست کم می شه خیلی
برنامه غذایی داشته باش

همه مواد لازمو توی خونه داشته باش
اگه چیزی انتخاب میکنه که کار زیاد میبره قبل از اومدنشون نصف کاراشو انجام بده

مثلا کوفته قلقلی برای کلم پلو شیرازی یا آماده کردن سبزی برا قورمه و ...

من خودم همین کارو انجام میدم
خـــــــدایا ... توکل به خودت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبحانه :
1تخم مرغ آبپز وگوجه و مربا هویج و کره 2-نیمرو و مربا آلبالو و پنیر و کره3- پنیر و گوجه و خیار و خربزه4- املت و مربا هویج و کره و عسل 5- حلوا ارده و پنیر و کره و عسل
ناهار :
(یک نوع سالاد و زله و ماست ویا سبزی خوردن و یا ماست و خیار ) سفره ات را زینت کن و حالا
1- زرشک پلو 2- خورشت قیمه و بادمجان 3 - لوبیا پلو 4- خورشت قورمه سبزی 5- ماکارونی
شام :
(یک نوع سالاد وماست) سفره ات را زینت کن و حالا
1- کوکو شامی 2- مرغ سوخاری 3- سوسیس بندری یا سالاد ماکارونی 4- ته چین 5- کباب تابه ای
الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...
2720
آره خیلی هم خوبه سعی کن غذاهاتو تا حدودی امروز آماده کنی، برنامه ات مشخص باشه، خریدهاتم بکن کامل، خونه هم تمیزی کن، حتی لباسایی که خودتم میخوای بپوشی اماده کن، یادت نره ظرفای غذاتم که تو کابینت گذاشتی امروز دستمال بکش چون ممکنه..........
با برنامه ریزی کامل برو به میدون جنگ شوخی کردم عزیزم
عزیز دلم اول باید سلیقه اونارو در نظر بگیری و بعد از قبل برنامه ریزی کنی مثلا واسه خودت بنویسی که هر روز چی می خوای درست کنی. سعی کن خلاقیت هم داشته باشی سعی کن یه چیزه کوچولوی جدید و مدرن هم بذاری سر میزت مثلا یه دسر جدید. اینجوری اعتماد به نفست هم میره بالا . موفق باشی گلم
2714