2410
2553
سلام بچه ها
این روش ختنه یعنی روش حلقه ای چه جوریه ؟ چیکار میکنن ؟ خونریزی داره ؟ عملش چقدر طول میکشه ؟ هزینش چقدره ؟ چه دکتری خوبه ؟
به نظر شما روش خوبیه ؟
سلام .

به جای بخیه از حلقه استفاده میشه . حلقه باعث میشه پوست خشک بشه و بیافته .

من پسرم رو 18 روزه که بود ختنه کردم و خیلی راضی بودم . خونریزی هم نه !
ماکزیزمم 5 دقیقه ...

هزینه ی ختنه ی پسر من شد 50 هزار تومان . البته من مشهدم ...
ماییم و رُخ یار، دل آرام... و دگر هیــــــچ!
دقیق نمی دونم چکار میکنن. اما پوست اضافه رو که میبرن بجای بخیه با حلقه مهار میکنن. عملش روی هم رفته با مدتی که بی حس میکنن و میگن شیرش بدی تا اثر کنه و بچه هم کمی آروم شه 30 دقیقه هم طول نمیکشه. بچه هم اون موقع خیلی گریه نمیکنه. موقع آمپول بی حسی و تا وقتی که اولین بار ادرار کنه بیتابی میکنه. که موضوع دوم با آرام بخش که میدن کمتر میشه. 5 روزه حلقه اش افتاد. البته بستگی به سن پسر گلت هم داره. پسر من 20 روزش بود. بعد هم چون یه مقدار تنگی مجرا داشت تا 2 ماه پماد میزدم که خوب شد خدا رو شکر.
موقع پسر من حدود 9 ماه پیش با بیمه 40 تومان شد و بدون بیمه 50 تومان بود. الان نمیدونم. من مشهدم. پیش دکتر بذرافشان فوق تخصص و جراح کودکان ختنه کردیم.
من راضی بودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
رو آلتش می زنن دیگه عزیزم .

آره . تو مطب فقط برای امپول بی حسی گریه کرد ، کم . و تا شیرش دادم آروم شد ...

.........

الی جان من هم پسرم رو پیش ایشون ختنه کردم :) .
ماییم و رُخ یار، دل آرام... و دگر هیــــــچ!
2714
سلاااااام.............وای خدا فردا هم روز ختنه ی پسر منه.......... دارم از ناراحتی می میرم.کاش مجبور نبودم اینکاررو بکنم.همش یاد نگاه معصومش وقتی گریه می کنه می افتم که می خواد پناه بیاره به من....از تصورشم گریم می گیره.خدا بهم رحم کنه.......
بگذریم
خانوما پسر من شیرخشکیه.بعد عملش فرقی نداره دیگه نه؟منم باید بهش شیر بدم تا زود اثر کنه؟یا منظور از شیر دادن،آرامش توی بغل مامانه و همینکه بغلش کنم کافیه؟

یه سوال دیگه .پسرم یکم یبوست داره و معمولا دو روز یه بار مدفوع می کنه و سر دفعش زور می زنه و نق می زنه...روز اول ازون لحاظ آلتش اذیت میشه؟

برای روز اول باید پوشک را شل ببندیم؟یا پوشک گشاد و بزرگ بگیریم ببندیم؟(آخه دیدم پسرای قدیم دامن می پوشیدن ازون جهت می گم هههههههه)
مامانا رو که معمولا نمی ذارن. ما تو بیمارستان دولتی ختنه کردیم و رایگان بود. عزیزم بعدش که اومدیم بیرون خیلی گریه کرد. ولی بچه دوستم بعد از عمل خیلی بی تابی نکرده بود. شاید تو بیمارستان دولتی خوب بی حس نمی کنن. بعدا از بردن به بیمارستان دلوتی پشیمون شدم.
شیر دادن تا موقع تاثیر بی حسی هم بخاطر زمانبر بودن بی حسیه که ظاهرا باز تو بیمارستان دولتی زمان نیاز نداره! کلا حدود 5 دقیقه طول کشید. اون مدت به آدم سخت می گذره، ولی وقتی می دن بغلت، آروم می شی.
پوشکشو باید شل ببندی، ولی دکترش گفت نیازی به باز نگهداشتن نیست. من پوشک یه سایز بزرگتر می بستم.
پسر من هم موقع دفع اذیت می شد، ولی تو اون دوران اذیت بیشتری رو حس نکردم داشته باش. اگه تونستی اون موقع ها کمی شکمشو مالش بده که آروم بشه.
موفق باشی. سعی کن فکرشو نکنی. من برای واکسن هاش اینقدر خودمو اذیت می کردم. الحمدا... تموم می شه و فقط دلشوره هاشه که پیرت می کنه. این نیز بگذرد انشاا... به سلامتی.
مهسا جون پسر منم شیر خشکی بود..نگران نباش...بعد از ختنه رفتم توی یه اتاق که خودشون گفتن و بهش شیر دادم. مهم اینه که بچه رو در آغوش بگیری و ناز و نوازشش کنی

در مورد مدفوعش اصلا نگران نباش.. ببین کل بی قراری پسرت نهایت خیلی طول بکشه یکی 2 ساعت هست

پوشکش هم مثل روزای عادی ببند. هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه
من از روزی که پسرم به دنیا اومد تا روز 55 که ختنه اش کردیم استرس داشتم. از یه هفته قبل از ختنه هم همش کارم گریه و زاری بود... اصلا نمی خواستم ببرمش. به همسرم می گفتم بزار بزرگ شد اگه خواست خودش می ره..هههههههههههههههههه خلاصه به هزار زور و التماس و حرفای همسرم راضی شدم.. همون روز هم داشتم می مردم. اومدن پسرم و ازم گرفتن و بردنش رنگ به صورتم نبود.انقدر توی بیمارستان حالم بد شده بود که نگو.... اما بعدا دیدم اصلا اون چیزی که می فکر می کردم نبوده . تازه پشیمون شدم که چرا زودتر این کار و نکردم تا کمتر استرس داشته باشم..

خلاصه این که به خدا اصلا هیچی نیست.. زودی تموم می شه. استرس نداشته باشین... واسه من از واکسن زدن خیلی راحتتر بود...
2706