2726
عنوان

خیانت شوهرم در بهترین دوران زندگیم

213598 بازدید | 835 پست
من زنی 26 ساله کارمند با مدرک تحصیلی فوق لیسانس 4 ماهه باردارم شوهرم خیانت بزرگی در حقم کرده-نه با یک زن با چند نفر دوست شده و با یک نفر رابطه نامشروع داره البته از جایی شنیدم صیغه کرده و صبحها که من میرفتم سرکار می آورده خونه-یعنی جایی که من زندگی میکنم تختی که من روش خوابیدم و.......-زندگیم تباه تباه شد دلم واسه خودم نمیسوزه واسه بچم که هیچ آینده ای نداره میسوزه-میترسم این یک هفته که پر از استرس و ناراحتی و گریه بود بلایی سر بچم بیاد-شوهرم در کمال پررویی میگه توام برو با مردا رابطه داشته باش-به نظرتون چرا یک مرد میتونه اینقدر پست باشه از شما فقط و فقط خواهش میکنم اول واسه سلامتی بچم دعا کنید بعدم از ته دلتون بخواین خدا به بهترین و شدیدترین حد جوابشو بده
هانا حونم خیلی متاسفم. خاک بر سر این مردا کنن که لیاقتشون همین زنای خیابونیه. مهرتو بذار احزا پدرشم در بیار. یه روزم که خونه نیست بدون خبر جهازتو جمع کن برو. حیف این بچه که زیر دست همچین مرد کثیفی بزرگ بشه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706