2410
2553
الان تو یکی از تاپیکها یکی گفت به بچه دو سالش ماکارونی فرمی میده با آبرنگ رنگ کنه .بند کفش هم میده از توش رد کنه .جالب بود برام
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
شوهرم دم به دقیقه یه اسباب بازی جدید برای دخترم میخره .گرون.ارزون .ولی دو روز بیشتر باهاش سرگرم نیست .همش دوست داره با وسایلی که من باهاش کار دارم و دست میزنم بازی کنه .
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من جدای از اسباب بازیاشون بهشون حبوبات میدم دسته های پلستیشن خراب داداشمو میدم نخ دور دوک رو در میارم میدم دستشون توش هو هو میکنن بطریهای خالی ظرفهای مسافرتی هر چی براشون خطر نداشته باشه بخوان میدم دستشون
به نظرتون حبوبات خطرناک نیست؟ من خیلی بچه ها رو دیدم که نخود و لوبیا فرو کردن تو بینیشون و اونجا گیر کرده. الهی همه خطرها دور از جون بچه هاتون باشه ولی مواظب باشین.
هیچ کس متوجه نمی شود که بعضی از افراد چه عذابی را تحمل می کنند تا آرام و خونسرد به نظر بیایند...!
2714