2726
نی نی سایت: وب سایت نی نی سایت برای تقدیر از همراهان همیشگی و مهربان خود، کاربران فعال در بخش فروم، تصمیم دارد برترین کاربران را در بخش های مختلف انتخاب و معرفی کند. نی نی سایت به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود و برای تقدیر از کاربران فعال و ایده پرداز که سهم چشم گیری در ارتقای کمی و کیفی سایت داشته اند، برترین کاربران را در بخش های «با اخلاق ترین کاربر»، «قدیمی ترین کاربر»، «فعال در ایجاد مفیدترین موضوعات» و «فعال در بحث و گفت و گو» معرفی و تجلیل می کند. آیین نامه این جایزه در دست تدوین است. اسامی برندگان در ششمین نمایشگاه مادر نوزاد کودک (MBC) اعلام شده و به کاربران برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که فعالم والا باید به من جایزه بدین
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ولی اخلاق درست درمونی ندارم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
به دلشکسته ترینهاهم کاش جایزه میدادین به اونایی ک درددلاشون لایک زیادی میگیره مطمینا من اولین نفر بودم بینشون جایزه ی اول واسه منه!
مردم فقط به یک طریق با شما برخورد میکنند و آن طریقی است که شما اجازه میدهید
2706