2410
2553
سلام ابجی های خوبم من تجربه هایی برای پس انداز کردن دارم بهتون میگم شاید گره از کارتون وا شه: من سالی یک بار مانتو شلوار وسالی دو بار کفش میخرم ولی من ولی من یک بار یک چیز جنس خوب گرون میخرم تا چند ماه ازش استفاده میکنم چون زیاد اهل تنوع نیستم ولی شما اگه اهل تنوع هستید یک چیز ارزون بخریدهر وقت خراب شد پرتش بدید اگه خونه دارید یا نمیخاد اجاره بدید فکر کنید اجاره این خونه چقدر میشه اندازه همون مبلغ از پولتون رو بردارید برای پس انداز یک مبلغ رو تعین کنید هر روز مثلا اگه 5هزاره هر روز پنج هزار بندازید تو قلک ماهی یک بار مهمونی بدید هفته یک بار برای تفریح برید بیرون با ماشینتون که میرید بیرون فکر کنید که سوار تاکسی شدید اندازه همون مبلغ کرایه ماشین رو بندازید تو داشبورد اینا تجربه هست جواب میده امتحان کنید.
아이다 بابا من یه پفک نمکی دیگه ام منم اسممو مثل اون گذاشتم الان نمیشه عوض کنم اون یکی مال مزمزه من مال لیناهستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان من اول زندگیش هیچ چیز نداشتن ولی اون قدر زن بسازیه که الان کم وکسر نداریم همه فامیل مثالش میزنن برا صرفه جویی مامان گلم عاشقتم من ومامانم اون قدر مثل همیم که هم دوستیم وهم خواهر وهم مادرو دختر دوستدارم منم مثل مامانم باشم
아이다 بابا من یه پفک نمکی دیگه ام منم اسممو مثل اون گذاشتم الان نمیشه عوض کنم اون یکی مال مزمزه من مال لیناهستم
2714
پاساژ گردى و گردش در بازار رو کم کنیم هم خیلى کمک میشه چون هرآنچه دیده بیند دل کند یاد!!!دیدید توى یه سرى فروشگاهها موزیکاى هیجان انگیز و تندى میذارن که ناخوداگاه روى ذهن و روان آدم اثر میذارن و تشویق میشى به خرید!!!انگار با موزیک احساس حرص بهت دست میده که بیشتر خرید کنى!!اینم شگردشونه...باید دربرابرش مقاومت کنیم.
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
ما یه وقتایی روزی 5 تومن هم تو جیب هیچ کدوممون نیست پس انداز واقعا یه درامدی میخواد
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
دایی من پول کم میاورد از صندوق صدقه در میاورد کاری کردن که اقاجونم با یک چوب نگهبانی صندوق رو بده شباهم پیش خودش بخابونش
مادربزرگم همیشه به مامانم میگفت هر روز یه پولی رو بزار کنار اینم فکر کن یه جایی خرج کردی ... من همیشه پول جمع میکردم و طلا میخریدم طلای خیلی سنگین نه ولی چند سال پیش این همه طلا گرون نبود ، از اول ازدواجم تا حالا که یازده سال میگذره ، شوهرم چهار بار کل طلاهام رو فروخته و خونه و ماشین خریده و بدهی داده ، من پشیمونم که پس اندازم رو در اختیار شوهرم قرار دادم با این قوانین ضد زنی که ما داریم همیشه ما زنها باید به فکر خودمون باشیم همیشه برای خودتون پس انداز کنین و همیشه مخفیانه پس انداز کنین
2706