2726
خودت چی فکر میکنی؟ از نظر علمی مطالعه کردی راجع بهشون؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اما معمولا طبیعی برای خود مادر بهتره.سزارین برای نوزاد کم ریسک تره.البته اینا کلی و اماریشه و مثال نقض هم.داره و هزاران تا مادر سزارین شدن و چیزیشون نشده و هزاران تا بچه طبیعی به دتیا اومدن و سالم بودن.
صد در صد اون چیزی ک خدا قرار داده بهتره اما زایمان های طبیعی امروز دیگه خیلی هم طبیعی نیست اون قسمتو پاره میکنن و کلی فشار میدن و امپول فششار میزنن و.... بستگی به شرایط مادر و بچه داره... من بخاطر افت ضربان قلب جنین اورژانسی سزارین شدم خییییلی هم راضیم... بعد عمل هم راحت بودم زیاد درد نداشتم
خوب اول خودت برو در مورد هر دوشن مطالعه کن به نظرم سزارین بد نبود من اگه کم خونی شدید نداشتم عالی وبد
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
هر چیزی قطعا مسیر طبیعیش رو بگذرونه بهتره.مگر شرایط خاصی برای مادر یا نوزاد پیش بیاد. من دوتا زایمان طبیعی داشتم. خیلی هم راضیم. بخصوص دومی که کلا فیزیولوژیک و بدون دخالت و بدون بخیه بود.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
قطعا سزارین . هم برای مادر و هم نوزاد
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....