2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجله نکن بذار یه کم بگذره هورمون اچ سی جی هر دو تا سه روز دو برابر می شه پس فاصله بی بی هات حداقل دو روز باشه ممکنه یکیشون کاذب باشه ولی خب خودت می گی مثبت هم هاله بوده بنظرم صبر کن فردا یا پس فردا بذار ان شالله که به سلامتی مامان می شی
2728
بعضی بیبی چک ها هم الکی هاله میندازن..من خودم تاحالا چندبار بیبی چکهام هاله الکی مینداختن بعدش که پریود میشدم میزدن توذوقم..اینو بهت گفتم که الکی ذوق نکنی عزیزم که بعدش بخوره توش..به هرحال ایشالا بزودی باردار میشی گلم
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
چرا عزیزم توی نینی سایت هم خیلیا بودن میگفتن هاله انداخته اما بعدش پریود شدن...هاله ای که واسه شما انداخت واضح بود یا نه??
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
حالا دو روز دیگه دوباره بیبی چک بزن ایشالا مثبته و باردار باشی..
2706