2737
2734
واقعا ممنون میشم بگید ... فکر کنم ما تو این زمینه خیلی ولخرجیم .... دوهفته یه لار میریم فروشگاه و ما بینش هم مرتب از سوپری و سبزی فروشی خرید داریم ...
توکلت علی الحی الذی لا یموت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست خوبم هر کسی با توجه به شرایط و بودجه و علایق خودش خرج میکنه واقعا از جوابها به نتیجه خاصی نخواهی رسید
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2738
هر وقت میرم فدوشگاه حدود 400 هزار تومن خرجم مبشه .. البته میوه و سبزیجاتی از فروشگاه نمیگیرم ... مرع هم از فروشگاه نمیگیرم .... جمعش یک ملیون و خورده ای فقط خورد و خوراکمکن میشه تازه حبوبات و خیلی چبزای دیگه هم از فروشگاه نمیگیرم
توکلت علی الحی الذی لا یموت
قلقلی بستگی داره یه وقت یه مانتو میخرم 400 500 به وقتم چار پنج تایی میخرم . البته همیشگی هم نیست یه وقتا هم میشه دوسه ماه یبار مانتو میخرم متوجهی
☝ این دنیا اگر حرفے داشت ، خدایش ساکت نبود....
2706