2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اپیدورال خیر، مخصوصا برای زایمان اول، چون روند زایمان کند میشود و موقع زور زدن ایجاد اشکال میکتد. بیمارستان دولتی خوب و با بهمراه داشتن مامای خصوصی یا کادر دلسوز یا دکتر خوب، چرا که نه ولی دولتی های بدنام نه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
مصطفی خمینی دولتی یا نیمه خصوصی من تهران نیستم ولی تعریفشو شنیدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
زایمان با درد و یا بی حسی اسپاینال در مقایسه با اپیدورال مزایای بیشتری دارن و احتمال ختم زایمان طبیعی با سزارین و یا استفاده از وکیوم و فورسپس و فشار دادن رحم ، و آپگار پایین نوزاد، کمتر از اپیدورال هستش.
من مصطفی خمینی زایمان کردم راضی بودم خانمی نیمه خصوصیه و هزینه م ٨٠٠ شد حدودا با بیمه تامین اجتماعی البته دکترم زیر میزی ١١٠٠ گرفت مه از ایشون هم خیلی راضی بودم و عالی بود دکتر فرشته کریمی
🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018
2706