2410
2553
خانومایی که تجربه زایمان توی یکی از این بیمارستان هارو داشتید جدیدآ.خواهش میکنم تحربه هاتو نو و اینکه راضی بودین یا نه بگین
خدایا بالاترازبهشت هم داری؟!برای زیر پای مادرم میخواهم........
عزیزم منم خودم بچه ندارم ولی خواهر تو ناجا زایمان کرد اصلا راضی نبود ، چند تا از دوستام تو نجمیه زایمان کردن خیلی راضی بودن و میگفتن پرستارهای خیلی با خدا و مهربونی داره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هنوز تا زایمانم‌مونده، اما خیلی ها از نجمیه راضی هستن، میگن عالیه همه چیش، من اگر دفترچه ام نیرذو مسلح بود حتما میرفتم،
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
2720
من تو ولیعصر سقط کردم خوب بود.البته بگم سرپرستار بخش دختر دایی شوهرم بود بهم میرسید.اما بقیه مریضا مینالیدن
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2714
حتما برو مطمئن باش پشیمون نمیشی من بی نهایت از اخلاق و رفتارشون راضی بودم بلا استثنا آخر هر جمله یه مامان عزیز میگفتن،خخخ من و مامانم راضی نبودیم ترخیص بشم‏!‏‏!‏
خدایا واسه همه چیز شکر....
ولیعصر عالیه البته من خودم زایمان نداشتم.ولی اکثر دکترها اونجارو تایید میکنن.نجمیه دکترای خوبی داره ولی وسایلشون قدیمیه اگر خدای نکرده برای بچت مشکلی پیش بیاد امکانات ندارن و به روز نیست.
2706