2703
2553
من سینم نوک نداشت نینیم هم تنبل بود وازاول زیرسینه خاب میرفت بانزده روزنفهمیدم اینک زردیش دوباره برکشت ودکتربهش شیرخشک داد
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
کلن کشنکی میکشیدواینک شیشه وقاشق دوست داشت من بایدتمام وقتوزندکیمومیزاشتم یکساعت یابیشترواین سینموول نمیکرداماشیشه رخوب میخورد اماهردوبهش میدادم
تاینک خودم مریضش شدم وواقعنم حوسله اینونداشتم بشینم ساعتهاشیربدم بعدسینم نوکم نداشت واصلن بلد نبودم شیربدم کلن یک بروزه ای داشتم بایدیکعالمه بالشت میزاشتم دورم تاشیربدم خیلی خنده داربود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای حاضر ۱۰ تا بچه زایمان کنم و درد بکشم ولی یه روز شیر ندم
‎ ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــــــــــــــﯽ؟ ﺗﻨﻬﺎﯾــــــــــــــــــﯽ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍطــــــــــــــــﺮﺍﻓﺖ ﻧﺒﺎﺷﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﺴــــــــــــــــــﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺒﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﺩﻣـــــــــــــــــﯽ ﮔﻮﺷﻪ ﮔﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺣـــــــــــــــﺮﻑ ﻧﺰﻧﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــــــــــــــــﻪ ﺑﺎﺷﻪ! ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــﯽ ﯾﻌﻨﯽ "ﻫﯿﭽﮑﺲ" ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻪ حالت بده...!
2720
خلاصه واقعن زده شدم ازطرفی این مادرشوهرم هم مرتب روم فشادمیددادتاشیرخودموبدم باینک خودش شیرخشک داده بودهرسه ابجشو
اینهابعلاوه تنبلی بسرم باعس شدیکماه ک رفتم مسافرت شیرخشک بدم حالا الان که جهارماهش شده سینمو وازده دیکه و نمیخاد دیکه بازوروکریه توخاب میکیره هنوزم شیردارم امادیکه نمیخاره حالانمیدونم تنبلی کردم وازخوثدم تنبلی بود یانه اینک بجم شیرخشکی میشد اخرulu
2714
شیرم هم ازاول کم بودسینه هم ک نوک نداشت بسرم هم مک نزدکه زیادشه اماهربارباکلی عذاب بهش شیرمیدادم الان ک بزرک شده خیلی بشیمونم میترسم فرداهمش مریض باشه مس خودم معده دردبکیره واینحرفا
من به خاطر اضافه وزنی که بعد از بارداری پیدا کرده بودم از ۶ ماهگی دخترم رژیم گرفتم و باعث شد شیرم کم بشه و دیگه اینقدر تو شیر دادن تنبلی کردم که دیگه نخورد یکم منم مثل شما عذاب وجدان گرفتم ولی بجاش غذا کمکی خوب میخورد الانم وزنش هم خوبه
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!
اون وسطا یه کم تنبلی کردی ولی دیگه مهم اینه که الان سالمه فقط 2 سال اول خیلی هواشو داشته باش که مریض اینا نشه چون یه مقدار میگن این بچه ها سیستم بدنشون ضعیفتره من خودم 3 نفر شیرخشکی دیدم ...یه کم خودشون بیخیال بودن نی نی ها همش مریض میشدن میگفتن به خاطر شیرخشک هم هست
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱