2703
2553
عنوان

تغییر در نمایش نسخه موبایل

25 بازدید | 42 پست
سلام روز به خیر دیشب جابجایی سرور داشتیم و همین امر موجب بروز مشکلاتی در پروفایل کاربرها شده است که به زودی برطرف می شود. به همین منظور موقتا نسخه موبایل روی نسخه اصلی باز می شود. از کاربران عزیز به خاطر بوجود آمدن این مشکل عذرخواهی می کنیم
خانم تهرانی عزیز مشکلاتی که از دیشب پیش اومده، مشکلات امنیتیه، مشکل سرعت و اختلال نیست که بگیم خب فوقش دو روز نمیایم سایت، اینکه میتونیم توی کاربری همدیگه بریم، واقعا چیز کمی نیست، ما اینجا بالاخره یه سری دوست داریم که ارتباطاتمون حقیقی شده، برای هم توی پیام ها شماره گذاشتیم و... چیزی هم نیست که مثل لینک های ت ل گ ر ا م بگید خودتون باید حافظ حریم شخصیتون باشید، اینجا دیگه شمایید که باید حافظ حریم شخصی ما باشید.
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام نسخه موبایل روی پی سی اصلا باز نمیشه و یه وب سایت خارجی باز میشه
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
الهام عزیز من الان روی پی سی نسخه موبایل رو امتحان کردم باز شد و مشکلی نداشت
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام نی نی نیار نه برای من باز نمیشه الان لینکشو میذارم عزیزم
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
2714
سلام الهام عزیز. بذار بعد هم روی پی سی فعلا با نسخه اصلی بیا تا درست بشه الان موقتی نسخه موبایل اینطوری شده
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
الهام عزیز همین الان داخل شدی اینطوری شد؟ الان امتحان کن
نسخه اصلی سایتم دیشب همینجوری شد ولی الان دیگه درست شده واسه من بله عزیزم همین الان دوباره امتحان کردم
خب به خاطر تغییراتشه فعلا با نسخه اصلی بیا
ممنون نینی یار 5 شما خیلی خوب مشکلاتو پیگیری میکنی
2706