2410
2553
دو هفته دیگه دو سالش تموممیشه این هفته میخواستم از شیر بگیرمش گلوش گرفته و سرفه میکنه ولی واقعا شیر دهی برام عذاب شده اگه این هفته از شیر بگیرمش بد میشه؟ واینکه میخوام یه دفعه بگیرم تلخک بزنم و خلاص..ولی مطمئنم خیلی اذیت میشم از بس وابسته است البته فقط دو بار میخوره ولی همون قبل خواب از بس با می می ها ور میره دیوونه میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الان که اون طفلی مریضه. بچه ها دوران بیماری وابستگیشون بیشتر میشه و حمایت بیشتر می خوان. من هیچکدوم از این بلاها را سر بچه م نیاوردم تلخلک و صبر و چسب... تو روحیه بچه خیلی تأثیر بدی می ذاره. با آرامش و تدریجی این طفلکی ها رو از شیر بگیرید
مرا هزار امیــــــــــــد است و هر هزار تویــــــــــــــــــــــــــــــــی
از شیرگرفتن بچه اولین تجربه داغ دیدن و غصه دار شدن برای اونهاست . اگه من مادر بخوام این داغ رو براش سبکتر کنم اول باید زمانی از شیر بگیرمش که درد و ناراحتی دیگه ای نداشته باشه. بعد هم بدترین راه از شیر گرفتن صبر زرد و یکباره قطع کردنشه . حتما حتما سعی کن تدریجی و با سرگرم کردن و بازی و پارک و مهمونی بردن حواس بچه رو پرت کنی تا کمتر بیاد سراغ شیر . وقتی شیر روزش کاملا قطع شد اونموقع شیر شب رو قطع کنید.
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
برعکس ایندفعه سرماخوردگیش ط.ولانی شد..شیر روز را تدریجی کم کردم الان فقط ظهر قبل خواب میخوره...هرچند تو همون دوساعت خواب هزار بار بیدار میشه و میخوره شب هم همینطور از پارک و سرگرمی هم براش کم نمیزارم خیالتون جمع بخاطر رژیم فرساینده الرژی دوست دارم همین دو هفته هم زود تموم بشه ...ضمن اینکه برای بعضب بچهها روش تدریجی غم انگیز تره...من امتحان کردم
2714
وقتی مریض میشن بدنشون ضعیف تره و شیر مادر در بهبود بیماریش خیلی موثره, بزار وقتی کامل خوب شد از شیر بگیرش
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎