2703
2553
سلام :بارها تاپیک زدم و این سوالو مطرح کردم .اما همیشه نگرانم که نکنه حامله نشم .ترا خدا کسی با بودن این مشکل حامله شده کمکم کنه .بگه چه مراحلی طی کرده تا حامله شده .
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
آره عزیزم میری دکتر زنان یکی دو تا دارو برات می نویسه و ازت می خواد که تا دو سه ماهه دیگه اقدام کنی و باردار می شی البته باید آزمایش هم بدی و سونو که نوعش مشخص بشه

ولی از همه این حرفها گذشته برای خدا کاری نداره که کسی رو مامان کنه پس هر وقت خواستی اقدام کنی از ته دل از خودش بخواه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بچه ها کسی خودش از این بیماری تجربه نداره
پریودام به شدت(به توان ان) نا منظمه
نمیدونم از خدا خواستم اما تا حالا جواب نداده
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
اینکه می بینم کسی با وجود این مشکل باردار شدن خیلی خوشحال میشم
احساس می کنم خودم مادر شدم.تقریبا همه بچه های نینی سایت می دونن که من مشکلم چیه
2714
منم تنبلی دارم...ولی پری هام نامنظم در حد یک هفته هستش...........
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
من هم تنبلی تخمدان دارم و برای بارداری اقدام کردم. الانم دارم دارو مصرف میکنم.

نگران نباش با دارو بر طرف میشه. زیاد بهش فکر نکن. من درمانم رو ادامه میدم تا مامان بشم. حالا هر وقت که خدا

خواست. استرس بدتر بارداری رو عقب مینداذه.
عسل مامان من تنبلی تخمدان داشتم مثل خودت با خدا بود کی پری بشم یک ماه 2ماه دیرتر گاهی وقتا هم زودتر ولی به لطف خدا چند ماه بعد از اقدام باردار شدم الان 2قلو باردارم یکی پسر یکی دختر...دختر عموم هم همینطور...واصلا نگران نباش تو سنای بالا یه کم ریسکیه...
سلام شبنم جون خوبی؟ میشه بگی چه قرص های مصرف می کردی؟
اگه کسی باز اطلاعاتی داره ممنون میشم برام بنویسه
هرکی تجربه داره خوشحال میشم بشنوم
VPN پر سرعت - بدون قطع و وصلی
1 ماهه 2000
2 ماهه 3500
3 ماهه 5000
6 ماهه 9000
تومان ...برای گرفتن اشتراک این آیدی رو اد کنید و توجه کنید که 2 تا حرف S اولش داره : ssmartvpn@yahoo.com
هرکس که خواست بچه ها این ایدی رو اد کنه یا میل بزنه...بهتون قول میدم مشتری دائم خواهید شد
.... 
2706