2410
2553
عزیزم اصلا ناراحت نباش.خواهر شو شو تنبلی تخمدان شدید داره.فقط سالی یه بار پریود میشه.بچه اولشو بعد از 7 ماه درمان و بچه دومشو بعد 2 سال درمان باردار شد.الانم 4 ماهه دوباره داره درمان میکنه واسه سومیش.
توکل کن به خدا،تا خدا نخواد حتی یه برگم از درخت نمیوفته. 
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............
سلام به همه منم مثل همتون بودم تنبلی تخمدان چاقی و پری نامنظم

پارسال عید کلشو خونریزی شدیدی داشتم و دیگه جونی برام نمونده بود و امسال عید با زور 6 تا امپول پریود شدم

از اسفند لتروزول خوردم تخمک گذاری نداشتم تا 3 ماه . ماه سوم تخمک گذاری کردم نی نی دار نشدم ماه4 بازم

تخمک نداشتم و ماه 5 به لطف خدا حامله شدم و الان وارد ماه 3 شدم و قلب نی نی هم میزنه یعنی من دومین ماهی

که تخمک گذاری داشتم حامله شدم

حالا کارایی که کردم اولا من پیاز درمانی کردم یعنی از اول سیکلم تا 15 روز 1 پیاز از این سفید پوست نارنجیا رو با پوست

میشستم 4 قاچ میکردم و تو 1 لیوان اب 5 دقیقه میجوشوندم و ابشو صاف میکردم و یکم که خنک میشد میخوردم بعد

اون15 روز که میخوردم اب پیاز 1 هفته استراحت بود و نمیخوردم و بعد دوباره 15 روز میخوردم

دوما من رفتم ورزش وزن کم نکردم ولی فعالیت باعث شد تخمدونام هم فعال بشه

سوما من 2 بار حجامت کردم که این خودش خیلی عالی بود و بی تاثیر نبود.

امیدوارم به دردتون بخوره
ایلیای من چه نازه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون بچه ها
اگه کسی باز تجربه ای داره بهم بگه
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
2456
بچه ها شما هم موهای زائد داشتین/
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
بچه ها شما چن دوره کلومیفن مصرف کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لتروزول چطور؟؟؟
من اولین دوره ام جواب نداده
اندازه فولیکول تون چند بوده؟؟؟
بچه ها امروز رفتم پیش ماما رکو پوست کنده گفت:برو مرکز ناباروری تهران
اخه منم مث شما مشکلم تنبلی تخمدانه/سالی یه بار پریود میشم یعنی لازم بود این حرفو بزنه/من هنوز 24 سالمه درست از الان برم مرکز ناباروری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی میترسم
2714
بچه ها یه سری هم به تاپیک پیاز درمانی بزنید پشیمون نمیشید
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=59251&PostID=5420884#5420884
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
بچه ها کسی نبود جواب سوالامو بده
کسی دیگه ای نیست که تجربه ای در زمینه تنبلی تخمدان داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید
سلام عسل مامان . اینجور مشکلا با دارو حل میشه . منم تنبلی دارم 2 بارد دکتر به من لتروزول + کلومیفن داد که باردار نشدم ولی وقتی آمپول گونال رو همراه اینا داد باردار شدم ولی سقط شد ... نگران نباش کسی که مشکل سقط براش پیش نیاد با دارو و خواست خدا باردار میشه ...
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
بچه هادیگه کسی نیست سوالامو جواب بده
عزیزم نگران نباش. منم همین مشکلو داشتم. یکسال طول کشید ولی بامصرف روزی 3تا متفورمین و لتروزل باردار شدم. اینم عکس دخملمه

از ته دل واست آرزو میکنم به زودی بیای خبر مامان شدنتو بدی
سلام عسل مامان
اصلا نگران نباش و استرس نداشته باش منم به شدت تنبلی تخمدان شدید داشتم و اصلا پری نمیشدم
اگرم میشدم اونم با زور قرص
من تحت نظر بودم دارو استفاده کردم و به امید خدا بعد از 8 ماه باردار شدم
الانم به لطف خدای مهربون آقا امیر علیم 23 روزه که به دنیا اومده
فقط بهت میگم که به خدا توکل کن و نا امید نشو چون وضع تخمدون منم خیلی بد بود ولی به امید خدا باردار شدم
منم براتون دعا میکنم
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
سلام نرگس جون خدا تورا برام رسوند/منم با قرص پریود میشم / میشه بگی چه قرص های مصرف کردی تا حامله شدی ؟؟؟منم تحت نظر دکترم/این ماه کلومیفن خوردم /فکر کنم جواب نداده/لطفا جوابمو بده
2706