2410
2553
عنوان

تفاوتشون چیه؟؟؟؟

9 بازدید | 27 پست
من فرق آبریزش و ترشح و توی ماه آخربارداری نفهمیدم میشه تفاوت و شکل و شباهتشونو بگید بدونم!که اگه آبریزش پیدا کردم بفهمم؟؟؟؟ وسطا هفته 38 ام
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن ابریزش عین ابه اماترشح چسبناکه ولی خیلیامتوجه نمیشن و متاسفانه بچشون ازبین میره دکترمن میگف ی دسمال کاغذی بدون تاکردن بذار رولباس زیرت اگ تاشب خیس شدینی ابریزشه
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2720
عسل کجارفتی؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2714
بچه ها امکانش هس ک خود به خود کیسه اب پاره یاسوراخ بشه؟
دکترم میگفت آبریزش قشنگ مثل اب شیر که خیلییئیییییییی کم بازه میاد رد از خودش نمیزاره روی لباس زیر اگه بزاری خشک بشه قشنگ آب هستش لباس زیر خیس میکنه اما ترشح یه ذره کیفیتش غلیظتره
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
آخه من لباس زیر نمیپوشم چون عفونت ادرار دارم خارش میگیرم! اما وقتی ازخواب پامیشم یه لحظه خیس میشم!اما رنگش سفیده اما رو دسمال زرده!بچم تکوناش خوبه خداروشکر! سلام مینا جان
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2706