2410
2553
سلام کاربران عزیز دقت فرمایید آدرس ایمیلی که داخل پروفایل کاربریتون قرار می‌دهید باید صحیح و قابل دسترس باشد. زمانیکه آدرس ایمیل را در داخل پروفایل به هر دلیلی تغییر می‌دهید، مجدد برای شما لینک تایید کاربری به همان آدرس جدید ارسال می‌شود. و شما باید این لینک را کلیک کرده و کاربری خود را فعال کنید در غیر اینصورت کاربری غیرفعال می‌شود. اگر تمایل دارید تا آدرس ایمیل شما در داخل پروفایل نمایش داده نشود، داخل باکس پروفایل کاربری، ویرایش را بزنید، در قسمت چه کسی می تواند ایمیل من را ببیند، گزینه فقط خودم را، انتخاب کنید. به این شکل آدرس ایمیل شما به شکل محرمانه نمایش داده می شود
خانم تهرانی جونم واسه من این روش جواب نداد مجبور شدم تغییر ایمیل بدم از جیمیل به یاهو تا درست بشه کلا گزینه های ویرایش کار نمیکرد الان درست شده ولی قطع دسترسی نشدم
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
لاریساآنلاین پست ها : 10880 عضویت:1390/5/20 1394/5/28 - 1:20 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستویرایش پستقطع دسترسی کاربرلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل سلام خانم تهرانی ی چیزی هم ک هست مثلا کسی ک درخواست دوستی میده و پیام میده حتی اگر تایید نکنیم میاد تو لیست دوستان... _____---------------------------- سلام این موردی که به آن اشاره کردید چند بار برای شما اتفاق افتاده؟
2714
تیرآنلاین پست ها : 841عضویت:1394/1/26 0 من تو اسم کاربریم آدرس ایمیلم ذو هم درست تایپ کردم ولی با این حال پیامی برام نیومده ,و اسم کاربری من قطع دسترسی شده , __________________________ در پیام خصوصی نام کاربری (نام مستعار نه)که غیرفعال شده است و ایمیل صحیح رو ارسال کنید
2706