2410
2553
می خواستم بدونم کسی شربت اشتهای باریج رو امتحان کرده؟؟؟ از چه سنی به بچه میشه داد؟؟؟ آیا موثر هست؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام منم همین سوالو دارم و بااجازه مرضیه جون میخواستم بپرسم کسی ازمامانا تاحالا سرخود به بچشون پدیاشور دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من واسه دخترم از 18 ماهگی امتحان کردم با پیشنهاد دکترش اولاش بد نبود واسه هیلا که به غیر از شیر خودم دیگه چیزی نمی خورد . ولی بعد از یه مدت از اثرش کم میشه . و تو بعضی روزها جواب می ده و همیشگی نیست

حالا واسه چی می خوای به بچه اشتها آور بدی؟ ببخشید که می پرسم آخه من در این مورد یه کم تجربه دارم
هیلا از اول خوب وزن می گرفت یعنی اصلا تو ژن طرف پدریش هست ولی می دونی چی شد ؟ از 8 ماهگی شروع کرد به دندون درآوردن و وزن کم کردن.
دیگه تموم غصه من شده بود لاغرشدن بچه. هر کاری کردم که جلوی لاغر شدنش رو بگیرم. از انواع ویتامینا و اشتها آورا گرفته تا انواع غذاهای چاق کننده و عصاره های ماهیچه و موز و آجیل و کنجد و خامه و کره و....... ولی بچه تا میومد وزن بگیره یه دفعه 4 تا دندون در میاورد و نیم کیلو از وزن بچه رو با خودش میبرد. یه مدت اصلا ناراحتی روانی پیدا کرده بودم حتی یادمه یه روز واسه کنترل بردمش دکترش گفت این ماه خوب وزن گرفته همون جا از خوشحالی زدم زیر گریه

خلاصه ... سرتو درد نیارم نتیجه کارای من شد یه بچه بد غذا که تا فرنی و حلیم می بینه پا به فرار می ذاره بعد از مدتی به کمک همسرم سعی کردم یه ذره بچه رو راحتش بذارم و به خودم بگم بابا اگه بچه گشنه اش بشه خودش میاد سمت غذا در ثانی آخه بچه چاق بشه که چی بشه؟ چند سال دیگه میاد میگه چرا گذاشتی من به این روز بیافتم؟

الان همه دوس دارن باربی بشن ههههههههههههههههههههههههه
نانا جان ممنون جواب دادی. پسرم خیلی کم اشتهاست. یه مدت هست بهش شربت اشتهای ترس اوریکس میدم که خیلی خوبه ولی چون میگن ضرر داره یکم می ترسم بدم. گفتم شاید این شربت باریج ضررش از ترس اوریکس کمتر باشه. چون گیاهیه. می خواستم ببینم کسی امتحان کرده و نتیجه داده یا نه. پسر منم از 8 ماهگی وزن گیریش کند شد. الان 15 ماهشه. البته من از همون اول که کم میخورد دکتر بهم تاکید کرد بهش به زور ندم و 4-5 ماهه رو غذا خوردنش هیچ اصراری ندارم. هر چقدر میلش بکشه میدم. ولی وقتی شربت اشتها نمی خوره طی روز شاید 4-5 قاشق غذا بخوره و 2 تا لیوان شیر. که این براش خیلی کمه و وزن نمیگیره. ولی با شربت اشتها خیلی خوب می خوره.
الان ترس اوریکس رو صبح ها 2 سی سی بهش میدم. ولی بازم میترسم ضرر داشته باشه. هر چند مداوم نمی دم و یه ماه می دم و یه ماه قطع میکنم.

ممنون میشم تجربیاتت رو باهام در میون بذاری
2714
نمی خوام بترسونمت ولی من که می گم بذار خود بچه بخوره اصلا رو خوردنش زوم نکن رهاش کن پارچه پهن کن رو زمین غذاشو بذار وبرو سر کارات خودتو مشغول نشونش بده بذار بفهمه خوردنش زیاد واسه ات اهمیت نداره یکی دو ماه می خواد نخوره ولی آخرش این شکمشه که برنده میشه عزیز
ممنون نا نا جان. آلان غذاهایی رو که می تونه با دست برداره و بخوره به خودش میدم. میوه رو هم همین طور ولی غذاهایی که باید با قاشق بخوره رو نمیتونم به خودش بدم. همش رو می ریزه. با زور بهش نمیدم. وقتی می بینم میل نداره یا دهانش رو باز نمیکنه بهش نمیدم. ولی وقتی شربت اشتها می خوره با میل غذا می خوره گشنش میشه. یه ماه پیش که شربت اشتها بهش نمی دادم وقتی گشنش میشد فقط 3 -4 قاشق میخورد. هرچند منم بهش فشار نمی اوردم که غذا بخوره اما ته دل خودم ناراحت میشدم که کم میخوره.
حالا می خوام شربت باریج رو امتحان کنم.
ممنون از راهنماییت
سلام مامانا من سحر هستم بچه منم 13 ماهشه هیچی نمیخوره روزی چند قاشق سوپ میکس شده اونم با سرنگ می خوره به زور الان 7 و نیم کیلو وزن داره نمیدونم چکار کنم شربت ترس اوریکس رو امتحان کنم؟
2706