2726
من۳۲هفته رفتم برا سونو بعد عفونت داستم برام قرص نوشت و ازمایش.دوهفته بعد برا ج ازمایش رفتم ویزیتم کرد.ودوباره ازمابس نوشت دیشب بردم نشونش دادم گفت بهترشدی و چنتا امپول داد که عفونته تمام بسه دیگه.اما ویزیت نشدم منشیشم چیزی نمیگه خودت باید بری پیشس.حالا نمیدونم شما چندهفته ویزیت میشبد و تو ویزیتاتون چیا چک میکنن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتر من که گفت ماهی یه بار برم پیشش تا الان البته من این ماه هنوز نرفتم ولی از دوستان شنیدم دو هفته یک بار میرن
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
من تو هفته 33رفتم گفت هفته 36 بیا دوباره..قبل از 33هفتگی هم یک ماه و نیم یکبار ویزیت میشدم!
مهربون خدای من ممنونتم که از پس روزهای سخت انتظار این روزها رو هم بهم عنایت کردی..خدایا دامن همه منتظرهارو به لطف و کرمت سبز کن.. خدایا شکرررت..خودت حافظ و نگهدار همه بچه ها و نی نی من باش.. فالله خیرُ حافظاً و هو ارحم الراحمین
من الان 36 هفته و دو روزم هست..گه گاه تیر کشیدن دهانه رحم..تپش قلب..کمر درد..تکرر ادرار بیشتر از گذشته.
مهربون خدای من ممنونتم که از پس روزهای سخت انتظار این روزها رو هم بهم عنایت کردی..خدایا دامن همه منتظرهارو به لطف و کرمت سبز کن.. خدایا شکرررت..خودت حافظ و نگهدار همه بچه ها و نی نی من باش.. فالله خیرُ حافظاً و هو ارحم الراحمین
2706