2410
2553
تجریه ثابت کرده مردا حرفه ای تر و دقیق ترن. تمرکزشون توی کار هم بیشتره. ولی خوب توی اتاق زایمان هر کی یه احساسی داره. من از دکتر مرد خجالت نمیکشم کلن
آموزش عکس گذاشتن در تاپیک های نینی سایت http://8pic.ir/images/07qa7syjdovsngtbxfgd.jpg

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من یه دفعه برای سقط رفتم مرد هم بود خیلی سختم بود خیلی ناراحت بودم تا قبل از اینکه بیهوش شم از پرستار یه پارچه گرفتم گذاشتم روی بدنم ولی خب بعد بیهوشی دیگه...
دل ما دخترا مثل چسب میمونه، یه بار که کنده شه دیگه نمیچسبه
من که اصلا یادم نیست پرسنل اتاق عمل کی بود و چی بود...فقط خودم یادمه و دکتر و بچه...
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
وا من دکترم مرد بود 90درصد پرسنل اتاق بجز دو تاش همه مرد بودن....چه مشکلی داره به چه چیزای فکر میکنید اون لحظه آدم بهرچی فکر میکنه بجز جنسیت آدمای حاضر.......بخدا مردا هم آدمن نه لولو
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
2714
آره توی بیمارستانی که من رفتم پر از مرد بود آدم اینقدر گیج و ویجه اون موقع این چیزا مهم نیس
یک گوشه ازقلبم هست که همیشه فقط برای بابام باقی میمونه (دلم براش خیلی تنگ شده خیلی......)
2706