2703
2553
عنوان

چه جوری از موس مو استفاده کنم؟

62596 بازدید | 8 پست
سلام خانم ها
میشه طرز استفاده از موس مو رو توضیح بدین؟ اصلا چه نوع موسی باید بگیرم جامد یا مایع؟ 17 عروسی دعوتم اونجایی که میخوام برم 3 ساعت تقریبا راه هستش ،من میخوام موهامو فر درشت کنم موهام بلنده و مدل تیکه ای هست کی باید موسو به موهام بزنم تا خوب بمونه ؟
یه سوال دیگه هم داشتم من موهام نسکافه ایه ،ریشه های موهام در اومده به نظر شما چه رنگی بهم میاد پوستم سفید چشم ابرو مشکی
ممنون از راهنمایی شما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام.
از حموم که اومدی بیرون موهاتو با حوله خشک نکن. چند بار سرتو عقب و جلو کن(با سرعت) تا موهات پخش شه. بعد موس رو کف دستت بریز و از پایین موهاتو جمع کن و تیکه تیکه به موهات بزن.یعنی مقداری موس کف دستت بریز بعد از پایین موهات رو تو دستت جمع کن و فشار بده طوری که کف موس تو آب موهات حل میشه .وقتی همه جای موهات رو موس زدی اگه موهات فره، با اسپنسر سشوار بکش و اگه موهات صافه بابلیس بذار.
1- موس رو فقط به قسمت دو سوم پایین موهات(_جایی که قراره حالت بدی) بزن و به یک سوم نزدیک ریشه نزن تا خشک نشه و قشنگ وایسه قسمت نزدیک ریشه.
2- موهات خیسه خیس باشه وقتی موس میزنی تا موس حل شه تو اب موهات و بخوابه به موهات

من همیشه موهاموکه فر کردم اینجوری درست میکنم. همه هم خوششون میاد و ازم میپرسن که چطوری موهامو درست کردم...
نفیس جون یعنی موها رو اول فر میزنی بعد میری حمام ؟
فر دائم منظورته ؟
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
سلام
من هم موهام فر دایمی ریز هستند
و خواهر ارایشگاه داره

از حمام که میام بیرون موهامو خشک نمیکنه
3دقیه بعد از حمام اول روغن نارگیل میزنم
2. کریستال سرم
3. موس کفی استفاده میکنم و میذارم موهام حال بگیره
نباید موهاتو ببندی

وقتی هم رسیدی محل مورد نظر فمقداری کریستال سرم بهشون بزن تا خوشگل تر بشن
خوش بگذره
 هدایای خداوند به من.وهمسرم      لاحول ولا قوه الا بالله           
2714

دوستان من برای حالت دهنده مو خیلی تحقیق کردم. یه مطلب خوب هم پیدا کردم که بهترین موس های مو رو معرفی کرده. لینکش و میذارم اگر دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

این بود آدرسش:

https://bigsearch.ir/yzfk