2726

ولی من احساس میکنم این گیج زدنش بیشتر به خاطر اینه که فارسی رو خوب بلد نیست.اصرارم داره حتما فارسی حرف بزنه.
مدام داره توی ذهنش دنبال کلمات فارسی میگرده.شما خودتونو تصور کنید تو همچین موقعیتی.یجورایی آدم گیج میزنه دیگه.
ولی خوب.من شخصا اگه وضع زبانم(و البته آشپزیم) اینطوری بود هیچ وقت تو همچین برنامه ای شرکت نمی کردم...
سعی نکن متفاوت باشی! فقط خوب باش،اینروزهاخوب بودن به اندازه ی کافی متفاوت است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هی وااااااااااااااااااااااااااااااااای من....

من دیشب برنامرو ندیدم...

مثل اینکه بهزاد حسابی از خودش رونمایی کرده!!!!
سعی نکن متفاوت باشی! فقط خوب باش،اینروزهاخوب بودن به اندازه ی کافی متفاوت است.
ولی به نظر من کار افسانه درست نبود که با وجود اینکه میدونست سویل با پرنده مشکل داره اردک درست کرد

درسته ادا و اطوارش زیاد بود و یکم کارش مسخره بود ولی هر چی باشه مهمونش بود و باید رعایتشو میکرد یا برای اون یه غذای جدا درست میکرد

به نظر من کار خوبی کرد بهش 3 داد
منو رو از قبل باید بدن و نمیشه تغییر داد و به نظرمم تغیر دادنش کار درستی نیست به خاطر یه نفر

سویل که می دونست نمی تونه مرغ بخوره و آشپزی هم که به گفته خودش بلد نیست نباید تو مسابقه شرکت میکرد

افسانه خیلی بهش کم امتیاز دادن حقش ضایع شد ولی در کل خوب شد که حدیث برنده شد از همشون بهتر بود
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
بنظرم افسانه حقش چهارم شدن نبود.
سوین با اون
اشپزی خوبش باید چهارم میشد.
امشب در زمان اظهار نظر سوین کلا قفل بود.
با فرض اینکه همونجا بدنیا اومده باشه که بعیده ولی خیلی بی کلاس بود.
تو برنامه لندن یه دختری بود بنام آناهیتا که از یکسالگی اونجا بوده و یا خانمی بنام ملیسا که دورگه بود خیلی با شخصیت بودند. .
.
.
.
سوین اصلا کلا یه جورایی بود. خدا خودش شفا بده بهش. بیچاره خانواده اش.
ابروشون تو کل فامیل رفت.
تصور کنید پدر و مادرش کلی پز میدادند دخترمون دارو سازی میخونه .......
2706