2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم طلا من ندیدم اون برنامه رو حیف ....

ولی آدمای خوب داشتیم بازم تو مسابقه مثلا مهسا رو یادتونه ؟ توی اون قسمت که همه خانم بودن و دعوا شد ...مهسا اونجا خانم خوبی بود خیلی ....ولی ایده واقعا یه چیز دیگست قبول دارم
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
خوبی این برنامه اینه که آدم میفهمه توی یه مهمونی چی خوبه چی بده ؟ مثلا من خودم فهمیدم خنده بی خودی شوخی بی جا یا حتی ساکت بودن زیادی و خشک بودن توی مهمونی چقد بده ... من این برنامه رو واسه این دوست دارم که میشه رفتار همه افراد رو نقد کرد نکات خوبش رو به کارببریم و از نکات منفیشون درس بگیریم نه ؟
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
2731
من از اول بفرمایید شام از چند نفر خیلی خوشم اومد یکیش اون دختر دورگه بود اسمش فکر کنم آناهیتا بود دو تا خانوم شیرازی هم بودن که اونا رو هم اسمشون یادم نیست یه علی آقا بود که با طغرل همگروه بود از بقیه اصلا خوشم نیومد اگه هم در ظاهر با شخصیت بودند فیلم بازی میکردند و خودشون نبودند
2738
وای آره آناهیتا هم واقعاااااااااااااااااا با شخصیت بود خیلییییییییییی زیاد
آقا محسن بیچاره جا خورد وقتی دید اونا رفتن آشپزخونه ....
2706