2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منوی سارا:
پیش غذا آش رشته
غذای اصلی خورشت قورمه سبزی
دسر شله زرد

کلاً سعی کرده بود یه فضای خیلی ایرانی و سنتی درست کنه و سنگ تموم بزاره گروه موسیقی هم آورده بود. ولی خیلی درگیر کار بود و همش می رفت و می اومد مثل شبهای قبل بلبل زبونی نمی کرد به قول سعید خودش هیچی نخورد، خوب وقتی میزبان چیزی نخوره از گلوی مهمون هم پایین نمیره دیگه.

غذاهاشو خوب درست کرده بود چند رقم هم سالاد و ماست و سبزی و ترشی سر میز گذاشته بود. ولی اگه بهترین غذا رو از دست یه آدم نچسب بگیری بازم بهت مزه نمیده.
به نظر من آش رشته با قورمه سبزی و شله زرد خیلی سنگین می شه من اگه بودم دل درد می گرفتم. بهتر بود حداقل برای پیش غذا یه چیز سبک درست می کرد.

موقع درست کردن غذاها حسابی تریپ خبره برداشته بود و انقدر توضیح می داد که سرمون رفت. انگار فقط ایشون هستن که آشپزی بلدن و هیچکس دیگه بلد نیست قورمه سبزی درست کنه.
هیچ تزیین خاصی هم روی غذاهاش پیاده نکرده بود و همینطوری فقط ریخت توی کاسه و آورد سر میز.

در کل به نظر من احتمال اول شدن سارا توی این گروه خیلی زیاد بود و اصلاً لازم نبود این بدجنس بازیا رو در بیاره و آبروی خودشو ببره. شاید هم از خودش مطمئن نبوده که به همه نمره کم داد.

درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
سپیده هم امشب یک کم بدجنس شده بود و خیلی کلاس و افه می گذاشت و ایراد می گرفت.
کلاً سعید و سپیده زیاد با سارا حال نکرده بودن ولی در نهایت بهش نمره دادن و در حقش بی انصافی نکردن. ولی دستپخت سارا با ذائقه مریم خانم بیشتر جور بود و بهش 7 داد.

اگه سارا هم در حق سعید بی انصافی نمی کرد و به جای 3 بهش 5 می داد سعید 17 می گرفت و حداقل با سپیده و مریم برابر می شد. به نظر من بهش ظلم شد.
بیچاره سپیده خوشحال بود که دوم شده غافل از اینکه نمره 8 سعید باعث شد دوم بشه و بدجنسی سارا بود که سعید رو آخر کرد وگرنه همشون با هم برابر می شدن.
2728
دلم می گیره وقتی این نامردی ها رو از ایرانی ها می بینم. اونم آدمایی با این سن و سال، اونم سر چی؟ سر قورمه سبزی!!
وقتی طرف جلوی دوربین که چند میلیون نفر می بینن این کارا رو می کنه دیگه ببین توی زندگی شخصیش دست به چه کارهایی می زنه، واقعاً جای تاسفه.
البته طغرل توی سری سوئد یک مقدار رک تر شده و راحت حرفشو می زنه. به نظرم خوب کاری می کنه وقتی اینقدر واضح حق و ناحق می کنن و جر می زنن چرا طغرل باید سکوت کنه؟ هر کسی خودش باید احترام خودشو نگه داره.
شاید زبون تند طغرل باعث بشه بدجنسا یک کم به خودشون بیان...

در کمال بی عدالتی سارا اول شد ................

دریا جون خوب گفتی گلم همه چی رو ....ولی واسه اولین باربود که اینقده از طغرل خوشم میومد هر چی ما میخواستیم بگیم طغرل علنا بهش گفت از دماغش دراومداون ده هزار کرون
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
به قول طغرل ای جوووووووووونم آقا سعید به یاد باباش چه اشکی ریخت ..........دلم کباب شد و با گریش بغضم گرفت ......چقدر این دنیا بی ارزشه اون وقت سر یه قرمه سبزی یه نفر میاد توی یه برنامه تلویزیوتی روی سنگ پای قزوینو سفید میکنه از بد جنسی
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
2706