2726
یه سالن ماساژ پیدا کن و یه سانس براش بخر، یه کادوی کوچولوی خوشگل هم بخر و بده سالن ماساژ تا بهش بدن وگرنه میتونی کادو رو حذف کنی، خلاصه اون کارت یا کاغذ سانس ماساژ رو با پیک بفرست محل کارش. اگه دید و بهت زنگزد جواب نده و اس عاشقونه بفرست با جملاتی مثل عزیزم خوش بگذره، منتظرم و اینا . وقتی برمیگرده خونه قیافه ش دیدنیه.
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سری همسرم کادو تولد منو یه جایه خونه پنهون کرده بود اونوقت صبح که من بیدار شدم برام یاداشت گذاشته بود عزیزم تولدت مبارک برای پیدا کردن کادو مثلا فلان جا برو باز ازاونجا ادرس جای دیگه خلاصه کلی جا برام ادرس گذاشته بود با یه شاخه گل گشتم تا به یه جعبه رسیدم وداخل اون باز یه جعبه همراه بایه بوس که برام نوشته بود چنتا جعبه که باز کردم برام پلاک زنجیر گرفته بود اولش هی میگشتم حرصم دراومده بود ولی بعدش کلی ذوق کردم
وقتی در زندگی به در بسته ای رسیدی نگران نباشید؛ چون اگر قرار بود آن در باز نشود به جایش دیوار می ساختند.....
2728
16 این ماه تولد شوهرم بود . بابام و مامانم به مناسبت تولد دامادشون کل خانواده ی همسرمو دعوت کردن به یه باغ تو شهرمون . خیییلی خوش گذشت آخراش داشت شبیه عروسی میشد .
☝ این دنیا اگر حرفے داشت ، خدایش ساکت نبود....
روز تولد همسرتون ادعا کنین که شام خونه فلانی دعوتین. ولی تو خونه هر کسی رو خواستین دعوت کنین بیاین، بهش بگین بیا دنبالم، و وقتی رسید بگین بیا بالا یه دیقه.... و .... سورپرایز
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
یه بار شوهرم روز تولدم جوری سوپرایزم کرد که نگو ،بازار بودم و بهم زنگ زد الان باید بیای خونه ،خیلی زود منم زود خودمو رسوندم ،دیدم با حالت جدی و عصبانیت گفت باید بری خونه مادرت ،همه چیز تموم شد ،منم هاج و واج موندم، دستمو گرفت و رفتیم خونه مادرم ، من زبونم بند اومده بود ،نمیدونستم چی شد ، وقتی وارد خونمون شد یه دفه شوهرم گفت تولدت مبارکه یه دفه زدم زیر گریه بجای خنده
کسى که ناز مرا مى کشید مادر بود *** کسى که حرف مرا مى شنید مادر بود
2706