2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به نظر من توی آش رشته چون رنگش سفیده قشنگ نمیشه.
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
2714
گلناز من نمى دونم ترکا درست مى کنن ولى اصفهان درست مى کنن. گوشت دنده.جعفرى. تره. لیمو عمانى.برنج.لوبیا سفید. اینها مخلفاتشه
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
عسل طلاکردی خوشمزه میشه به من گفتن لوبیاسفیدروباگوشت مرغ یاگوسفندی یاعصاره مگی باجوپرک بپزم وکمی روغن زیتون ورب بریزم وادویه نمیدونم خوشمزه میشه یانه اصلانمیدونم سوپ میشه یاخوراک
لوبیا سفید 1/2 لیوان . گوشت گوسفند 300 گرم . پیاز 1 عدد . رب گوجه فرنگی 2 قاشق غذاخوری طرز تهیه : لوبیا سفید را از شب قبل خیس دهید. پیاز را خرد کنید و داخل روغن تفت دهید تا طلایی شود سپس گوشت های خرد شده را اضافه کنید و تفت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند ، حرارت را کم کنید و در قابلمه را بگذارید تا گوشت اب بیندازد. پس از اینکه گوشت آب انداخت حدود 4 لیوان اب جوش داخل قابلمه بریزید ، لوبیاها را نیزاضافه کنید و با حرارت کم اجازه دهید گوشت و لوبیا بپزند ، پس از اینکه گوشت و لوبیا پختند رب گوجه فرنگی را در روغن تفت دهید و به خورش اضافه کنید ، نمک و فلفل را نیز اندازه کنید و اجازه دهید خورش جا بیفتد ، در صورت تمایل میتوانید مقداری ابلیمو در اخر کار اضافه کنید. پس از اینکه خورش لوبیا سفید جا افتاد در ظرف بکشید و بهمراه برنج و ماست رو کنید.
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2706