2737
2734
عنوان

زن ساده چقدر خوب است.....

59 بازدید | 89 پست
زنی که در صورتش تفکر و تاملی مداوم نباشد که خنده هایش ، نگاهش ، تمام ذهنش ساده باشد...
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
مردش وقتی به او مینگرد لبخندی مدام ببیند و چشمانی که چون خودش سهل از اتفاقات کوچک بدرخشد، برق بزند....
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنی که در صورتش تفکر و تامل مداوم نباشه میبازه که
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2731
زن ساده زمانی جواب میده که مرد هم ساده باشه نه هفت خط روزگار
مردای ایرانی زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید بجای شماره به او امنیت بدهید اورا به مقصد مورد نظرش برسانید نه مقصد مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی,مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت میبیند احساس امنیت کند :نه احساس ترس بیاید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشید
زن ساده چقدر خوب است زنی که سهل ببیند که فکرهایش خطی باشد.... امروزش را ببیند نه بیشتر
2738
2706