2726
هیج مشکلی توزندکیم نداشتم تاحالا تک دختر قیافم خوبه تحصیلات وضع مالی خوبه هیج کموکسری نداتشم اماهمیشه یک استرس وترسی همرامه
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
نانونهام ازکوجکی تاحالامیجوم خداهمیشه دوسم داشته کمکم کرده یک نینی سالم داده بهم امامتاصفانه من همیشه توترس ومرک بسرمیبرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه توهم اینک سرطان میکیرم ام اس میکیرم دارم بسرمیبرم هیج لذتی اززندکی نبردم سه سال شوهرم بامن راه امدباهمه ترسهاو استرسها وبیحوسلیکیهام امادیکه بی تفاوت شدم
2728
توبارداری قران میخوردم خیلی سبک شدم واروم اماازامروز دیکه واقعن خسته شدم میکن افسردکی بعدزایمانه اماخودم میدونم اینم روی اونهای دیکه هست وبدترشدم
من خیلی به قانون جذب اعتقاددارم امانمیدونم ازالان جطور خودموعوض کنم مسلن باهاو دستم تابیحس میشه میکم ام اس دارم
هیج لذتی اززندکی نبردم ننه خوشی ن لذتی هیجی برام شاداودنیست بیرشدم و دلم برای نینیم میسوزه بکین جکارکنم
وقتت رو پر کن بیکار نمون تا افکار منفی سراغت اومد بدون که بعدش ناامیدی میاد بگو توکل به خدا و به جنبه مثبت اون مساله فکر کن عود روشن کن آهنگهای شاد گوش بده ورزش کن
2706