2726
دو روزه فهمیدم دیابت بارداری دارم، دکترم برا 20 روز دیگه آز نوشت تا اون موقع من چیکار کنم که دیابتم بهتر بشه؟؟؟؟
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
سلام میترا جونم من دیابت ندارم قندم لب مرزه اگه رعایت نکنم دیابت میشه بهم رژیم دادن خیلی خوبه میاره پاایین
میخوای بهت بگم؟؟؟
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرمر جون نمیدونم کدومش قند ناشتا و ... هستش هیچی بهم نگفتن فقط دکترم نیگا کرد گفتش قند داری اگه اینجا برات بنویسم میتوئنی بگی کدوماشن؟
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
نشاسته مثل برنج ونون خیلی کم باید بخوری وفقط پروتیین بیشتر باید بخوری وسبزیجات وصیفی جات فراوون
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
اول اینکه نهار و شامت بااااید سرساعت مشخص باشه مثلا 12 تا 1 برای نهار
استرس ممنوع چون قندو بالا میبره
اگه مشکلی نداری روزی نیم ساعت پیاده روی
میان وعده صبح و عصر حتما حتما بخور
میان وعده شامل خیار یا گوجه یا کاهو یا یه کم نون و پنیر یا یه لیوان شیر با یه دونه ساقه طلایی
نهار میتونی برنج بخوری اونم کم ولی شام نه
نون فقط سنگک یا بربری یا جو
کنار هر وعده غذا حتما حتما باید سبزیجات یا سالاد با یه کاسه ماست باشه مثلا خیار یا کاهو یا گوجه یا سبزی خوردن
حالا میوه های ممنوعه شامل خربزه هندوانه طالبی گرمک موز انجیر انگور آلو ...
میوه هایی که خوبن شامل آلبالو گیلاس هلو فقط یه دونه نه بیشتر و سیب
ماکارانی پیاز سیب زمینی برنج اینا قند دارن
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
من که ناشتا ۹۳ و یه ساعتم ۱۳۷ بود دکترم گفت خوبه رژیمم نمیخواد !!
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
2706