2737
2734
پسرم چهل روزه اس، وقضائی که کاری پیش میاد مثل وقت دکتر یا آرایشگاه میخوام بچه رو پیش مادرشوهرم بزارم،اما اگه شیرخواست نممیدونم چیکار کنم ، آخه شیرخودمو میخوره و زود به زودم گرسنه میشه،نممیدونم چیکار کنم......
اگر سیر نمیشه شیر خشک بده تا شیرت کامل بیاد گناه داره گرسنه بمونه پسر منم تا 2 ماهگی در کنار شیر خودم شیرخشک هم میخورد ولی بعدش که شیر خودم کامل اومد دیگه بهش ندادم
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از دکترش پرسیدم گفت چون خوب وزن گرفته شیرخشک لازم نیست،ولی آخه همیشه تو بغلمه و حتی اگه شیر نخوره أین نوک سینمو توی دهنش نگه میداره.به دکتر که میگم میگه طبیعیة نوزادا زود به زود گرسنه میشن .هیچ کاری نمیتونم انجام بدم وقت دکتر داشتم به خاطر أین موضوع نتونستم برم.آخه بیرون خیلی گریه که بخوان ببرمش.شیر خشک بگیرم؟چی بگیرم؟نکنه دیگه سینمو نگیره؟شیرمو چجوری بدوشم؟
روناک جون بچه ات داره عادت میکنه حتی اگر سیر باشه سینه ات رو مک بزنه سعی کن عادتش رو ازش بگیری وگرنه داغون میشی منم 2 تا بچه دارم و برای هر دو موقعی که میام سرکار شیر خودم رو دوشیدم و براشون گذاشتم مهد اصلا هم شیرم کم نشد شیرخشک نده ممکنه سینه ات رو کم کم ول کنه ببین از مدت های کوتاه شروع کن مثلا 1 ساعت بذارش پیش مادر شوهرت با شیشه شیر حتی خودت هم از خونه بیرون نرو ولی توی اتاقش نباش مه بوت رو حس نکنه بذار به مادر شوهرت و شیشه عادت کنه از طرفی شیشه ای براش استفاده کن که سرش مثل سینه مادر باشه که هم راحت شیشه رو بگیره هم سینه ات رو ول نکنه
CafeMom TickersCafeMom Tickers