2726
فلاش دوربین نوزاد ۳ ماهه را نابینا کرد یک نوزاد سه ماهه که از فاصله نزدیک با دوربین فلاش‌دار از او عکس گرفته شده بود، به خاطر نور شدید فلاش بینایی‌اش را از دست داد. به گزارش تسنیم، روزنامه "دیلی میل” انگلستان نوشت: والدین این نوزاد پس از عکسبرداری با فلاش، مشکلی را در بینایی وی احساس کردند و پس از معاینات پزشکی دریافتند که چشم چپ وی دچار ضعف شدید و چشم راستش دچار کوری شده است. پزشکان پس از معاینه این کودک تاکید کردند که متاسفانه به دلیل حساسیت زیاد چشم نوزادان و نور شدید فلاش، این نابینایی دائمی است و عمل جراحی کودک نگون بخت بی فایده خواهد بود. پزشکان همچنین گفتند که نور شدید فلاش به سلول های چشم آسیب رسانده و باعث نارسایی در مرکز بینایی مغز شده که منطقه ای بسیار حساس است و تا ۴ سالگی کودک به حالت قبل باز نمی گردد. منبع: تسنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راسته؟ من تحقیق کردم باعث مشکل نمیشه من زیاد لتفاق افتاد فلاش خورد تو چشم باران
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
مگه میشه ؟ مگه داریم ؟؟
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار