2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم طبق شنیده هام بعد دو سال شیر مادر دادنش زیاد نفعی نداره، یه پودری هست یه بار بگیر بزن دور سینه، اسمش یادم نیست، دیگه با اون ماده بچه میفهمه شبر بدمزه شده مثلا و طرفش نمیاد اما تا یک هفته شبا تو خواب بهش شیر بده و بعد کلا نده... خیلی راحت این پروسه طی میشه...
مگر می شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد.... خدای دانه های انارررر......؟؟؟؟
من پسرم یکسالشه.امشب یعنی همین الان و پریشب بدون شیر خوابوندمش یعنی اول شیرشو خورد و هنوز میخواست بازیگوشی کنه.دوپامو کشیدم یه بالش رو نوک پا میزارم و پسرمو میخوابونم و پتوشو میندازم روش و اززیر پاهام رد میکنم محکم میگیرمش که فرار نکنه.چراغ خاموش لالایی میخونم و هی تند تند تکون میدم طول میکشه حدود بیست دقیقه ولی بالاخره خوابید اگه اینکار بشه عادتش بهتر از زیر سینه اس
احیانا منظور شما صبرزرد نیست؟ البته من ازش استفاده نکردم اما تعریفشو زیاد شنیدم
آدمها مثل قایق اند … … نمی دونم شایدم نباشن به هر حال من وظیفه خودم دونستم که اشاره کنم
اره وقتی هم تلخش کردین اصلا خودتون نگید نخور وای تلخ شده مثل همیشه خیلی عادی وقتی گفت شیر با اغوش باز پذیراش باشید بزارید فکر کنه شما بی اطلاعید و هم چنان عاشقانه بغلش میکنید بعد که خورد ازش بپرسید تلخه بد شده بعد به یکی دیگه مثلا شوهرتون بگید بیا ببین تلخه اونم مثلا میخوره و میگه وای بد شده البته من از یه هفته قبلش مسابقه میزاشتم هر کی زودتر مه مه خورد بعد خوب از باباشم انتظار داشت مثل قبل بخوره اونم نخورد و پسرم خودشو تو این شکست عشقی تنها ندید منم تا تونستم بهش محبت کردم بغلش کردم و بعدش هم که میخواست نگفتم نه گفتم بیا. عزیزم البته من از عطاری گرفتم که واقعا ذهره ماره از بس تلخه تا چند وقت هم زسر ساروفونی ها که یقه کیپ هست پوشیدم خخخخخ
نه دامی است نه زنجیر همه بسته چراییم؟؟؟؟؟
سختیش فقط شب اوله . با چیزایی که دوست دارن شروع کنید من پسرمو یکهو گرفتم از شیر سیب زمینی و پفک و چیپس و بییکوییت و اینا .و کلا چیزایی که دوست داشت مخصوصا سیب زمینی سرخ کرده.
وقتی هستی....خوب خوبم
2706