2737
2734
عنوان

علایم دردای زایمان

1379 بازدید | 14 پست
سلام..من امروز ۳۶هفته ویه روزمه...چند روز پیش انقباضای منظم داشتم که رفتم بیمارستان ان اس تی شدم .به خاطر اینکه بچه کامل برسه دکترم ختم حاملگی نداد وسولفات تجویز کردن.یه شب بیمارستان بودم فرداش با اصرار خودم مرخصم کردن...چون خیلی حالم بد بود...امروز از صبح که بیدار شدم دلدرد وکمر درد پریدی دارم با نشستن.خوابیدن هیچی درست نمیشههههه....هر چند وقت یه بار هم انقباض دارم که منظم نیست هنوزززز.....اینم بگم سر دختر اولم اینجوری بودم رفتم بیمارستان گفتن چهار انگشت باز شدی..اما الان چون شرایطم ناجوره نمیتونم برم بیمارستان چک بشم.از طرفی هم میترسم معاینه کنن بدتر تحریک بشم.ودلم نمیخواد بستری بشم....به نظرتون همینجوری نشستم ودارم درد میکشم برا بچم ضرر داره؟؟؟؟؟؟
راستی به دستور دکترم هر شب یه شیاف سیکلوژست میزارم...دوشب پیش هم امپول پرولوتون زدم.هر هشت ساعت هم ایزوپرین میخورم...راستی دیروز هم انقباض داشتم اما دردم زیاد نبود ..امروز خیلی خیلی درد دارم...پس چرا این داروهایی که استفاده میکنم از دردام کم نمیکنن..خسته شدم انقد درد کشیدم امروز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه دکترم که الان نیست تو بیمارستان..ماماها هم انگولک میکنن..میترسم دوباره بستری بشم...بچه اولم کوچیکه نمیخوام تنهاش بزارم.خیلی شرایط بدی ه...میگم اگه دردای واقعی باشه ادامه پیدا میکنه ومنظم میشه مگه نه؟؟!
2738
نفس جان شکم و کمرت رو با یه شال گرم ببند .من تو هفته 27 اینجوری شدم که رفتم بیمارستان شبانه و یقین داشتم که دارم زایمان میکنم اما بعد از کلی انگولک ماماهای بی تجربه بالاخره تلفنی با دکترم صحبت کردن و گفت بچه سردشه و قولنج کرده چون باد کولر بهش خورده همونجا یه شال پیچیدم دور کمرم و دلم و یه چای داغ همسری برام اورد و خوب شدم باورت میشه بعدش که اومدم خونه بچم اروم بود فقط پاهام درد میکرد چون کلی بالا پایین و ازمایش و...داده بودم
من دارم هفته سی و پنج رو تموم میکنم عزیزم .حتما برو دکتر یا خودت رو به یه بیمارستان برسون .شوخی نیست که بنظرم اینجا هر کسی تجربه خودش رو میگه .دکتر با معاینه تشخیص درست رو بهت میده .ایشالله به سلامتی سر وقتش نی نی رو دنیا بیاری
2706