2726
منم میخواستم عصریخبندان روبگم.خیلی دوست دارم فیلمشو ببینم.دیدی بیا بگو چطوری بود فیلمش
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اخرین باری که رفتم سینما فیلم دهلیزو دیدم
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
منم خیلی با نهنگ عنبر حال کردم
زندگی به من یاد داد اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد.......تا به من ثابت کند در تاریکی همه ما شبیه همدیگریم.......... www.manedarman.blogfa.com
نهنگ عنبر در حال حاضر بهترین فیلم در حال اکران هست. گینس لوس و بی محتوا بود. عصر یخبندان هم درباره خیانت و مواد کشی یه مشت زن تو آرایشگاه بود و واقعا چرت بود
جوری درباره دیگران صحبت نکن، که اگر روزی همون حرفها رو درباره خودت زدن، دلت بشکنه!