2410
2553
عنوان

مهمان های عمم

48 بازدید | 37 پست
سلام این هفته عروسی دادشمه مامانم عمم که کرجن دعوت کرده اونم زنگ زده 19 نفریم در جریان باشید اخه زن حسابی جا از کجا بیاریم اینا رو جا بدیم و شبها چجوری و کجا بخوابن ؟ به نظر شما غیر عادی نیست ؟
خدایا شکرت
خونه ای که توش عروسیه و اقوام دورن همینه من عروسی پسر جاریم کلی مهمون از شهرای مختلف اومده بودن خیلی طفلک سختش بود بااینکه بعضی مهمونا رفتن خونه های دیگه
بسم الله الرحمن الرحیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من مهم نیس بیشتر سعی کنید لذت ببرید! خاطره خوش میمونه برا آدم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2456
2714
وای خوش به حالتون دلم عروسی فامیل درجه یک خواست
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
خوب عزیزم عروسی همینه دیگه خونه چند روز شلوغ میشه الان مادر شوهر من داره از شهرستان براش مهمون میاد 10 نفرن 2 نفر هم خودشوم 12 نفر 3 نفر هم دخت خواهرش 15 نفر خونش هم کوچیکه عروسیه دیگه یه جوری سر کنید انشالا همیشه عروسی و شادی و خوشی تو همه خونه ها باشه
2706