2726
سلام میکنم به همه ی دوستان من قصدم از ساخت این تاپیک اینه که یه تلنگر بشه برای افراد بی مسئولیتی که در حیطه ی پزشکی خدمت میکنن هست.به خاطر اینکه این روزا بی مسئولیتی و بی توجهی زیاد شده و دل خیلیا به درد اومده. ازتون میخوام که اتفاقاتی که براتون افتاده (از بد اخلاقی و بی توجهی پرشک،پرستار،ماماو...)و خدای نکرده هر کدوم از این بدرفتاریا نتیجه ی بدی براتون داشته رو بنویسید. میخوام کسانی که تو این حیطه خدمت میکنند از درد مردم با خبر باشن و اگر خدای نکرده کسی به این اخلاقیات دچاره یه تکونی به خودش بده. به این امید که روزی برسه که همه برای جان همدیگه ارزش قائل باشیم. بیاید از خاطراتون بگید و درد دل کنید
روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسان های سخت چرا
تزریق داروی اشتباه اونم داروی شیمی درمانی به یکی از نزدیکانم ، داروی یه بیمار دیگه با یه تشخیص دیگه رو زدن به ایشون پی گیری کردیم پرستار مربوطه از کار معلق شد.
خدایا... بغلم کن
من تنها اتفاق بد بیمارستانم این بود که اتلیه بیمارستان زود حاضر نشد بیاد اتاق عمل و من نتونستم از بدنیا اومدن دخترم فیلم داشته باشم اما دکترو پرستارو ..عالی بودن خداخیرشون بده
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی فامیل و ... هم خداروشکر موردی نداشتیم که با عث ناراحتی و نارضایتیشون بشه
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
2728
دختر داییم زایمان طبیعی کرده بود یه تیکه گاز تو بدنش جا گذاشته بودن بعد ۳ روز بخیه هاشو باز کردن درش اوردن
توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
زمستون بود پسرم سه ساله تو تب داشت میسوخت رفتم کلینیک کودکان هر چه منتظر شدم پرستار نیومد رفتم بهش گفتم پس چرا نمیایید حال بچم بده گفت تا شام نخورم نمیام بحثمون شد رفت به دکتر یه چیزی گفت منم پشت سرش رفتم تو به دکتر گفتم ایشون نمیاد امپول بچمو بزنه گفت شما یا از پرستار عذر خواهی میکنید یا ما کاری براتون نمیکنیم منم همون طور که اشک میریختم گفتم به خدا واگذارتون میکنم و رفتم یادم نمی ه تنها بچه به بغل با یه ساک شب بود سرما و برف ....خدا لعنتش کنه که شامش واجب تر بود
ساحل ارام چی شده بوده؟
اهان الان پستت درست شد وای چه وحشتناک
چقدر بد و دردناک و وحشتناک خدا نصیب هیچکس نکنه.دنیا دار مکافاته.توی همین دنیا هم نتیجه ی عملشونو میبینن خودم هم چند مورد دیدم که داروهای اشتباه و یا تقلبی باعث فلج شدنشون شده نمیتونم این همه بی حیایی و بد رفتاری که معمولا هم اونایی که هیچی بارشون نیست این رفتارا رو دارن تحمل کنم اریانا جان ناراحت شدم.خیلی سخته که تو همچین شرایطی باهات اینطور رفتار کنن.واقعا براشون متاسفم
روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسان های سخت چرا
از خدا میخوام هیچ آدمی رو درگیر دکترها و بیمارستانها و ازمایشگاها و سونوگرافها و...نکنه من حامله ام و یه سری مسایل برام پیش اومده پیش چهارتا دکتر متخصص زنان رفتم چهارحرف متفاوت شنیدم یعنی دریغ از اندکی تشخیص مشترک و درمان مشترک تو حرف اینها پزشکها اکثرشون به شدت بی دقت بیحوصله و پول دوست شدن
2706