2410
2553
من رژیم نگرفتم کلا 14کیلو اضافه کرده بودم که طی سه ماه ده کیلو کم شد الانم نرماله وزنم ولی میخوام سه چهار کیلو دیگه کم بشم 59بود شدم73 الانم63 بنظرم میخوای رژیم بگیری حتما برو پیش متخصص تغذیه نینیت چندوقتشه؟
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
خودت چیزی رو کم و زیاد نخور متخصص میدونه چی رو کم و زیاد بخوری مشکلی پیش نمیاد ولی ماکه نمیدونیم اگه خواستی رژیم بگیری حتماااا برو پیش متخصص
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب اگه زیر نظر دکتری که خوبه مایعات بخور شیرت کم نمیشه ایشالا گفتم شاید میخوای از مامانا بپرسی چجوری رژیم بگیری برا همین تاکید کردم بری دکتر
منم دوست دارم لاغر شم پسرم ۱۰ ماهشه منم میترسم شیرم کم شه رژیمی که داد چطوریه من ۱۰ کیلو اضافه دارم
مامانا لطفا برای سلامتی نی نی هامون و برآورده شدن حاجاتمون صلوات***اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجل فرجهم***
رژیمه من همه چى توش هست از پیتزا گرفته تا قورمه سبزى جوجه کباب ،لوبیا پلو ،اما مقدارش کمه،بنظرم عالیه،من همه چى میخورم و وزن کم میکنم،اما بخاطره شیر دهى یکم استرس دارم
دیگه نینیتم داره بزرگ میشه که زیر نظر دکتر از چی میترسی نترس ادامه بده موفق باشی فقط مایعات و شیر زیاد بخور من چون پسرم بهم وابستس خیلی نمیتونم آشپزی کنم یه چیزی سریع میپزم میام پیشش واسه همین میترسم برم دکتر نتونم رعایت کنم
مامانا لطفا برای سلامتی نی نی هامون و برآورده شدن حاجاتمون صلوات***اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجل فرجهم***
2714
سلام عزیزم این اضافه وزن برام کابوس شده منم 10 کیلو اضافه وزن دارم دیگه چون دخترم غذای کمکیش شروع شده دارم سعی میکنم کمتر بخورم ولی مایعات و رازیانه زیاد میخورم میترسم شیرم کم شه، شما که رژیم گرفتی رو مقدار شیرت تاثیر نذاشته؟