2726
عنوان

تورو خدا کمکم کنین دیگه خسته شدم

6 بازدید | 13 پست
بسرم 5 ماهو نیمشه از وقتی به دنیا اومده داره گریه میکنه یه مدت بخاطر کولیکش یه مدت بخاطر شیر نخوردنش.حالا همه اینا برطرف شده ولی بازم یریز گریه میکنه.من دست تنهام واقعا خسته شدم.خدایا شکرت ولی کاش مامانم بیشم بود کمکم میکرد
به قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند خدا جز آنان کسی را هدایت نکرده است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر دندونشه پسر منم اینطوری بود وقتی نشست آرامتر شد وقتی چهاردست و پا کرد بازم بهتر شد ولی کلا وقتی میخواد دندون دربیره هم بهونه گیر میشه هم بی اشتها همم شبا زود به زود بیدار میشه
مامانا لطفا برای سلامتی نی نی هامون و برآورده شدن حاجاتمون صلوات***اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجل فرجهم***
2728
براش سشوار روشن کردی تا حالا؟ دختر من با سشوار گریه ش بند میاد تقریبا
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
ماساژ هم خیلی خوبه با روغن زیتون یا روغن بچه ماساژش بده اینقده ریکس و اروم میشه
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
دکتر میگه چیزیش نیست.دندونم داره در میاره یکیش نیش کرده.یه مدت با سشوار میخوابید الان واسش آهنگ میزارم میخوابه ولی غیر از زمانای خوابشم همش نق میزنه و تو بغلمه.حتی بعضی وقتا تو بغلمم آرومو قرار نداره
به قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند خدا جز آنان کسی را هدایت نکرده است