2726
سلام. دوستان دختر من دو ماه و یک هفته است. الان یک هفته است که شکمش کار نکرده. دختر شربت داد ولی فایده نداره. چیکار کنم خوب بشه؟
عزیزم خودم نی نی ندارم که بدونم ولی مامانمو دیدم که وقتی خواهرزاده هام یبوست داشتن با روغن زیتون شکمشون رو ماساژ میداد وویکم هم بهشون میداد که بخورن ولیدخوب نی نی شما فقط دو ماهشه نمیشه که بهش روغن زیتون بدی بنظرم یکم ماساژش بده ببین بهتر نمیشه
گلی جون صدام کنید😚(دیگه درانتظار اتاناز نیستم😅😅دوتا گل دختر ناز خدا بهم داده😍ایشالاروزی همه منتظرا🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعدش به قول مامانم چیز باد دار نخور یعنی اون چیزایی که باعث نفخ و یبوست میشه رو هم خودت نخور چون باعث میشه نی نی یبوست بگیره اینا تمام چیزایی بود که مامانم به آجیام میگفت من میشنیدم وگرنه خودم که بی نصیبم از این چیزا
گلی جون صدام کنید😚(دیگه درانتظار اتاناز نیستم😅😅دوتا گل دختر ناز خدا بهم داده😍ایشالاروزی همه منتظرا🤗
ماساژ دورانی آروم با روغن 2-دادن کمی کره 3- دادن چند قطره آب جوشیده 4- دادن ترنجبین دم کرده و دوبار صاف شده 5- شربت کاراوی میکسچر که داخلش ترنجبین داره
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
به آدرس زیر البته بعداز niniaxباید s هم باشه ولی چون میزنم ارور میده (برید و یک لایک بکنید ممنون) http://www.niniax.ir/index.php/batajrobeh2/6629-2015-07-26-08-37-01
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
عدد باید از 26 تغیرکنه و بشه27
2706