2737
2734
عنوان

بزرگ و کوچک بودن شکم

36 بازدید | 13 پست
سلام..دوستان بنظرتون ارتباطی هست بین وزن جنین و اندازه شکم مادر؟؟؟یعنی اگه شکمم کوچیک باشه جنین ریزه میزه هست؟یا برعکس..
خدایا بابت شوهر خوبم و مادرشوهر فرشته ام ...هزاررران بار شکرت...
نه چه ربطی داره عزیزم بستگی به هیکلت داره بیشتر من خیلی لاغر م و هرچی هست فقط بچه است
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هیچ ربطی نداره
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
نه عزیزم ربطی نداره شکم منم زیاد بزرگ نبود تا جایی ک رفتم برا سز دکتره تا دید گفت حتمی بچش ریزه ولی دخترم هزار ماشالاوزنش۳۸۶۰بود.چون حجم ابم حداقل نرمال بود
خداجون خودت مواظب همسری و دخملی و خودم باش:-*
2738
مامان پوریا کوچیک باشه که بهتره من چی بگم هفته نوزدهم هرکی مبینه فکر میکنه پا به ماهم حالا بماند مشکلات بزرگی شکم و ... فکر اینجور چیزا رو نکن من اصلا به حرف کسی اهمیت نمیدم اونایی که لگنشون بزرگه دیرتر شکم درمیارن ولی من لگنم کوچیکه توحیه علمیش همینه و ربطی به وزن بچه نداره
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
عزیز من از نظر که بچه ضعیف نباشه میگم.... البته من خودم از زمان مجردی هم شکمم صااف بود و همه فکر میکردن گن میزنم یا .....
خدایا بابت شوهر خوبم و مادرشوهر فرشته ام ...هزاررران بار شکرت...