2733
2734
عنوان

لوپوس در بارداری

3066 بازدید | 19 پست
سلام خانوما من حدود پونزده ساله لوپوس دارم برا بچه اولم هیچ مشکلی نداشتم و بخیر گذشت اما الان که وارد هفت ماهگی شدم رفتم دکتر و بهم گفت لوپوست فعال شده باید دارو درمانی رو شروع کنیم
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه 26هفته م بهم گفت اگه مجبور بشیم سزارین میکنیم من حدودا شش ساله لوپوسم خاموش بوده کلا داروهامو فراموش کردم اما دوباره باید درمان بشم
2731
حالا دوباره باردارم و حدود 9 ماه پیش که آزمایشات دوره ای انجام دادم ANA مثبت بود و دکتر گفت مشکلی نیست ولی متاسفانه الان تا 2 هفته دیکه دسترسی به دکتر و آزمایش خون ندارم ولی اصلن جای نگرانی برای شما نیست میتونی کامل تحت نظر دکتر باشی و انشالاه مشکلی پیش نمیاد
2738
Ana_t3_t4 -na-یه چهار پنج تای دیگه که الان یادم نیست بابد از رو کاغذ بگم ولی کلا از هجده تا فاکتور هشت تاش نرمال نبود گفتن فعال شده
من حدود شش ساله هیچ قرص و دارویی نمیخورم البته مدام تحت نظرم دیروز هم دکترم گفت درصد خیلی کمی فعال شده که شاید یه دکتر دیگه بهت دارو نده فقط زود به زود چکت کنه اما من بحاطر سلامتی خودت و بچه ت و البته اینکه کار خودمو زیر سوال نبرم دارو رو شروع میکنم گفت اصلا نگران نباش قدمش خیره مبارکت باشه و مدام لبخند میزد اما خیلی ترسیدم خیلییییی دیشب تا صبح نخابیدم کلی گریه کردم روحیه ی شوهرم بنده خدا رو هم به هم ریختم دیشب اونم عصبی شده بود مدام میگفت بسپار بخدا خودش نگهدا تونه اما این فقط زبونش بود
ارینا جون سمنو جون مشکل خاصی تو بارداری و فعالیت لوپوستون نداشتین؟؟؟ دکترم خبلی تاکید کرد که زایمان زودرس ممکنه شما سر موقع زایمان کردین
من هم فقط همونزمان بارداری ana بالا بوده و پردنیزلون مصرف میکردم و بعد از اون مرتب تحت نظر بودم و 6 سال بدون دارو بودم و جواب آزمایشات همه خوب بود تا چند ماه پیش که دوباره ana بالا رفت که دکتر گفت چیزی نیست
2706