2410
2553
عنوان

مادریم را خیلی دوست دارم

120 بازدید | 10 پست
. من یه مامانم....... خیلی وقته که دیگه لباسای قبلم اندازم نیست اما......ازینکه میبینم فرزندم روز به روز با بزرگ شدنش لباساش دیگه اندازش نیست حس خیلی خوبی دارم. چاق شدم و اندامم دیگه مثه قبل نیست.... اما وقتی فرزندم و نگاه میکنم و قد و بالاشو میبینم ذوق میکنم خیلی وقته که دیگه وقت نمیکنم ارایش کنم ...اما وقتی فرزندم اراسته است و زیبا همه چی یادم میره. خیلی وقته که برای خودم وقت زیادی ندارم ....اما ازینکه تمام وقتم صرف رسیدگی به فرزندم میشه یه جور خاصی خوشحالم خیلی وقته که نتونستم غذامو تا گرمه و لذت داره تا اخرش بخورم......اما وقتی فرزندم شیرشو با میل میخوره و تموم میشه انگار خوشمزه ترین غذاهای دنیا رو خوردم خیلی وقته نتونستم کتاب مورد علاقمو بخونم.....اما وقتی با عشق با فرزندم حرف میزنم واون به چشمانم زل میزنه زیباترین متن های عاشقانه رو تو عمق نگاهش میخونم خیلی وقته....... خیلی وقته...... خیلی وقته........ همه ی این خیلی وقته ها رو با یک لبخند کودکم عوض نمیکنم دلم ضعف میرود برای دنیای مادری دنیایی که متعلق به خودت نیستی همه جا حضور کسی را احساس میکنی که آنقدر بی پناه است که اغوش تو ارام ش میکند آنقدر کوچک است که دستهای تو هدایتش میکند آنقدر ضعیف است که شیره جان تو پرورش ش میدهد مادری را دوست دارم …………. چون به بودنم معنا میدهد چون ارزشم را به رخم میکشد و یادم میدهد هزار بار بگویم ((جانم ))کم است برای شنیدن ((مادر ))از امانت خدایم مادری را دوست دارم ……… هرچند در آیینه خودم را نمیبینم آن زن خسته …. ژولیده و کم خواب در قاب آیینه را تنها وقتی میشناسم که دستهای فرشته ای به گردنم گره میخورد و باخنده از من میخواهد که عکسی دو نفره بگیریم و آنوقت هست که من زیبا میشوم و زیباترین ژست دونفره را در قاب آیینه حک میکنم
خدایــــــــا شــــــکر ، بـــه خاطـــــــــر همـــــــــه چیــــــــــز http://shaparakmom.niniweblog.com/ ♥ ♥ ♥دختــــر منـــــــــه ♥ ♥ ♥
پس چرا من خیلی قسمتاشو دوست ندارم و همش میگم غلط کردم؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خدا هیچ کس رو از داشتن نعمت مادر محروم نکنه.بزرگترین غم ودرد دنیاست بی مادری.
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
وای من ی جاهایی مامانمو اذیت کردم خدا منو ببخشه مث...پشیمونم به امید جبران کردن خوبیات مامان خوشگلم الهی دردت بیاد ب جونم
خوش تر آن باشد که سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران
وااااااااااایی چقدر زیبا .من که تحته تاثیر قرار گرفتم .من هم دیوونه ی مادذم هستم و عاشقانه فرزندمو دوست دارم . خدایا ازت میخوام مرگه منو قبل این 4نفر برسونی ...من تابو توانه از دست دادنشونو ندارم. پدرم.مادرم.همسرم وفرزندم
هرگز زانو نخواهم زد , حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود ...
2714
مامان امیر حسین ولی من یکی از ارزوهام اینه که مامان بابام مرگ من رو نبینند! سالهاست یکی از ارزوهام این بوده که زودتر از مامان بابام نمیرم! از وقتی هم بچه دار شدم ارزو میکنم منم مرگ بچه هام رو نبینم هیچ مادرو پدری مرگ بچه اش رو نبینه