2703
2553
من هفته سی و سه رو تموم کردم.الان سی و سه هفته و یک روزم،میشه دقیق بگید چند ماهم؟؟؟؟ قاطی کردم
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ماه های بارداری 1. یک ماه تمام/ 30 روز: 4 هفته و 2 روز 2.دو ماه تمام/60 روز : 8 هفته و 4 روز 3. سه ماه تمام / 90 روز : 12 هفته و 6 روز 4. چهار ماه تمام / 120 روز : 17 هفته و 1 روز 5. پنج ماه تمام / 150 روز : 21 هفته و 3 روز 6.شش ماه تموم / 180 روز : 25 هفته و 5 روز 7. هفت ماه تموم / 210 روز: 30 هفته 8. هشت ماه تموم / 240 روز : 34 هفته و 2 روز 9. نه ماه تموم / 270 روز: 38 هفته و 4 روز چون بارداری 9 ماه و 10 روزه : یعنی 38 هفته و 4 روز + 10 روز = 40 هفته تمام . برای زایمان طبیعی :معمولا از 38 هفته منتظر درد های زایمان طبیعی هستیم. برای سزارین : معمولا اجازه میدن 38 هفته پر بشه وداخل هفته 39 وقت سزارین میدن (مثلا 38 هفته و 1 روز...2 روز ....3روز ...)
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
همون شونزدهم به شونزدهم ماهت عوض میشه عزیزم..شونزده مرداد هشتت تمومه وارد نه میشی اخرین روز هم شونزده شهریوره که تاریخ طبیعی زدن برات
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
2714
دوستان عزیزم مزون تاییس ٢ روز ٥ شنبه و جمعه همین هفته تاریخ٣١تیر و ١و٢ مرداد از ساعت ١١ تا٦ عصر یک فروش فوق العاده دارد که با خرید ٢ کالا یک خرید از هر بخش می توانید به دلخواه کادو بردارید این فروش شامل هم قسمت بچه گانه و هم زنانه می شود تلفن ٠٩١٢٧٩٧١٦٠٨ محدوده الهیه