2410
2553
من واسه بعد زایمان و این دو ماه آخر دلواپسم!هیچکسو ندارم،یعنی دارمو اما بدردم نمیخورن!مامانم مریضه ازوقتی هم فهمیدن دختر دارم دیگه زیاد محلم نمیزاره زیاد دوتاخواهرم دارم که سرکارمیرن و بعدم چون من هیچ وقت کاری براشون نکردم زیاد نمیشه روشون حساب کرد،یکیشون که واسه باخبرشدن از زندگی و کنجکاوی میاد.که اگه از خانواده شوهرم چیزی ببینه همه جاپرمیکنه بعدم یه عمرمیگه .یکیشونم تهرانه اصلأ دوره فکرنکنم برا زایمانم بیاد.خانواده شوهرمم که هیچی واسه دخالت همیشه هستن بعدم کمکم نیستن تازه میان باید جلوشون دولاو راست بشم!واسه جاریم من بودم تو
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ان شا الله خودت از پس همه چی بر میای...ولی در مورد همه چی از دوستی کسی که اشنایی داره بپرس که محتاج کسی نباشی
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
عزیزم یه کارگر بگیر خونت و دم زایمانت تکیز کنه خودتم کشو کمدات و نشسته مرتب کن ماه اخرم چند نوع غذا به کمک هکسرت درست کن و فریز کن انشالله خدا هواتو داشته باشه
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
2714
منم کسی رو ندارم یه مامان دارم که بنده خدا مریضه از حالا تو فکرم واسه زایمان و بعدش چکار کنم شوهرم خیلی کمکم هست ولی خوب تو بیمارستان و روزای اول نینی که اون نمیشه بیاد و تجربه ای نداره حالا واسه روزای اول مامانم میاد تنها کسی که هیچوقت تنهام نمیذاره مامانمه ولی بیمارستان کسی ندارم پیشم بمونه
2706